Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

44. Lubuskie Lato Filmowe w Łagowie

28 czerwca 2015


Dziś w Łagowie rozpoczyna się 44. edycja Lubuskiego Lata Filmowego, obecnie międzynarodowego festiwalu nastawionego na prezentację kina krajów postkomunistycznych.

więcej...

Spotkanie Sekcji Młodych Producentów KIPA w Koszalinie

19 czerwca 2015


Podczas rozpoczynającego się w najbliższy poniedziałek 34. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", odbędzie się - poza seansami 69 konkursowych filmów - wiele wydarzeń towarzyszących festiwalowi. Jednym z nich będzie panel dyskusyjny "Po co reżyserowi producent?"

więcej...

Znamy kandydatów na dyrektora PISF-u

10 czerwca 2015


10 czerwca odbyło się pierwsze posiedzenie komisji konkursowej, która wytypuje nowego Dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Do drugiego etapu zakwalifikowano 9 osób.

więcej...

KIPA zaprasza na "Lunch prawny"

10 czerwca 2015


KIPA rozpoczyna nowy projekt pod nazwą "Lunch prawny". Będą to indywidualne konsultacje z prawnikiem. Organizatorzy zapraszają na pierwsze spotkanie już 29 czerwca.

więcej...

Festiwal do oglądania i słuchania

10 czerwca 2015


Już w piątek 19 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się 4. edycja Festiwalu Filmowego im. Krzysztofa Komedy poświęconego głównie polskiej muzyce filmowej.

więcej...

Festiwal Filmów Przyrodniczych po raz 16. w Łodzi

9 czerwca 2015


Kilkadziesiąt projekcji, warsztaty dla profesjonalistów i młodych filmowców, wycieczki – przez pięć czerwcowych dni Łódź będzie europejską stolicą filmu i fotografii przyrodniczej oraz ekologii. Szesnasta już edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. W. Puchalskiego rozpocznie się 17 czerwca.

więcej...

© 1998-2015 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka AgencyFabryka Obrazue-teatr.pl