50 filmów konkursowych w Gdyni
23 lipca 2018Znamy już wyniki selekcji do wszystkich konkursów 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Konkurs Główny:
- "7 uczuć" w reżyserii Marka Koterskiego
- "Autsajder" w reżyserii Adama Sikory
- "Dziura w głowie" w reżyserii Piotra Subbotki
- "Eter" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego
- "Jak pies z kotem" w reżyserii Janusza Kondratiuka
- "Kamerdyner" w reżyserii Filipa Bajona
- "Kler" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego
- "Krew Boga" w reżyserii Bartosza Konopki
- "Pewnego razu w listopadzie" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego
- "Twarz" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej
- "Wilkołak" w reżyserii Adriana Panka
- "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego
- "Fuga" w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej
- "Juliusz" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka
- "Ułaskawienie" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego
- "Zabawa zabawa" w reżyserii Kingi Dębskiej
Konkurs "Inne Spojrzenie":
- "53 wojny" w reżyserii Ewy Bukowskiej
- "Dzień czekolady" w reżyserii Jacka Piotra Bławuta
- "Jeszcze dzień życia" w reżyserii Damiana Nenowa i Raúla de la Fuente
- "Moja polska dziewczyna" w reżyserii Ewy Banaszkiewicz i Mateusza Dymka
- "Monument" w reżyserii Jagody Szelc
- "Nie zostawiaj mnie" w reżyserii Grzegorza Lewandowskiego
- "Nina" w reżyserii Olgi Chajdas
- "Okna, okna" w reżyserii Wojciecha Solarza
Konkurs Krótkometrażowych Filmów Fabularnych:
- "1410" w reżyserii Damiana Kocura
- "Atlas" w reżyserii Macieja Kawalskiego
- "Bliscy" w reżyserii Zofii Kowalewskiej
- "Chłopcy z motylkami" w reżyserii Marcina Filipowicza
- "Córka" w reżyserii Mary Tamkovich
- "Dla Ciebie" w reżyserii Katarzyny Wiśniowskiej
- "Drżenia" w reżyserii Dawida Bodzaka
- "Dziku" w reżyserii Kamili Chojnackiej
- "Elizabeth" w reżyserii Wojciecha Klimali
- "Fascinatrix" w reżyserii Justyny Mytnik
- "Gra w cykora" w reżyserii Kariny Hajdamowicz
- "Krajanki" w reżyserii Anny Drozdek
- "Murphy" w reżyserii Ivana Bambalina
- "My pleasure" w reżyserii Tadeusza Kabicza
- "Nikotyna" w reżyserii Ewy Wikieł
- "Odbicie" w reżyserii Emilii Zielonki
- "Operacja" w reżyserii Mohammeda Almughanniego
- "Ostatni klient" w reżyserii Anny Urbańczyk
- "Relax" w reżyserii Agnieszki Elbanowskiej
- "Saszka" w reżyserii Katarzyny Lesisz
- "Szczęście" w reżyserii Macieja Buchwalda
- "Też coś dla ciebie mam" w reżyserii Iwa Kondefera
- "Ukołysz mnie" w reżyserii Davida Tejera
- "Users" w reżyserii Jakuba Piątka
- "Wonder Girls" w reżyserii Anastazji Dąbrowskiej
- "Zwykłe losy Zofii" w reżyserii Dominiki Gnatek