Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Powstaje Polska Gildia Producentów

17 września 2018

Z inicjatywy kilkunastu producentów powstaje Polska Gildia Producentów (PGP). Stowarzyszenie będzie zrzeszać osoby fizyczne i stawia sobie za cel rozwój i ochronę polskiej branży filmowej, poprzez inspirowanie i uczestnictwo w działaniach związanych z procesem stanowienia prawa i podejmowania decyzji wpływających na kształt polskiego przemysłu filmowego. Dodatkowo PGP ma na celu promocję profesjonalnego, pozytywnego i uczciwego wizerunku producenta oraz integrację polskiego środowiska producentów filmowych. Członkowie Gildii w realizacji swoich działań będą aktywnie współpracować z istniejącymi organizacjami branżowymi i stowarzyszeniami twórczymi. Informacje o zasadach przystępowania do Gildii zostaną ogłoszone w osobnym komunikacie.


Członkami założycielami Stowarzyszenia PGP są: Leszek Bodzak, Małgorzata Domin, Radosław Drabik, Agnieszka Dziedzic, Łukasz Dzięcioł, Ewelina Gordziejuk, Dawid Janicki, Magdalena Kamińska, Maciej Kubicki, Jan Kwieciński, Wojciech Leszczyński, Izabela Łopuch, Agata Szymańska, Joanna Szymańska, Klaudia Śmieja, Mariusz Włodarski.

© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman