Filmy konkursowe 37. Festiwalu "Młodzi i Film"
23 maja 2018Poznaliśmy tytuły, które będą walczyć o nagrody 37. edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Festiwal odbędzie się w dniach 18 - 23 czerwca.
Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych:
- 53 wojny w reżyserii Ewy Bukowskiej
- Atak paniki w reżyserii Pawła Maślony
- Catalina w reżyserii Denijala Hasanovića
- Dzień czekolady w reżyserii Jacka Piotra Bławuta
- Odnajdę cię w reżyserii Beaty Dzianowicz
- Photon w reżyserii Normana Leto
- Podatek od miłości w reżyserii Bartłomieja Ignaciuka
- Reakcja łańcuchowa w reżyserii Jakuba Pączka
- Serce miłości w reżyserii Łukasza Rondudy
- Wieża. Jasny dzień. w reżyserii Jagody Szelc
- Zgoda w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego
Konkurs Krótkometrażowych Debiutów Filmowych:
Fabuły:
- Atlas w reżyserii Macieja Kawalskiego
- Backfist w reżyserii Tadeusza Chudego
- Córka w reżyserii Mary Tamkovich
- Drżenia w reżyserii Dawida Bodzaka
- Heimat w reżyserii Emi Buchwald
- Kobieta budzi się rano w reżyserii Olgi Chajdas
- Le Monde w reżyserii Gawła Dykasa
- Nieprzemakalny w reżyserii Nadima Suleimana
- Odbicie w reżyserii Emilii Zielonki
- Relax w reżyserii Agnieszki Elbanowskiej
- Saszka w reżyserii Katarzyny Lesisz
- Sweet Home Czyżewo w reżyserii Jakuba Radeja
- Szczęście w reżyserii Macieja Buchwalda
- Techno w reżyserii Tadeusza Łysiaka
- Tsantsa w reżyserii Robina Lipo
- U mnie wszystko dobrze w reżyserii Sylwii Rosak
- Ukołysz mnie w reżyserii Davida Tejera
- Users w reżyserii Jakuba Piątka
- Wakacje w reżyserii Filipa Bojarskiego
- Wonder Girls w reżyserii Anastazji Dąbrowskiej
Dokumenty:
- Casting w reżyserii Klaudii Kęski
- Dzień pierwszy w reżyserii Daniela Banaczka
- Gość w reżyserii Sebastiana Webera
- Gwiazda Piołun w reżyserii Adeliny Borets
- Jak zostać papieżem? w reżyserii Justyny Mytnik
- Odprawa w reżyserii Filipa Drzewieckiego
- Piszę do Ciebie, kochanie w reżyserii Magdaleny Szymków
- Proszę o ciszę w reżyserii Eri Mizutani
- Radwan w reżyserii Teresy Czepiec
- Rodzina w reżyserii Patrycji Widłak
- Sen Leocadii w reżyserii Krzysztofa Nowickiego
- Siostry w reżyserii Michała Hytrosia
- Starość niedobro w reżyserii Zuzanny Karpińskiej
- Świat Marysi w reżyserii Katarzyny Ewy Żak
- Tama w reżyserii Natalii Koniarz
- Tort w reżyserii Małgorzaty Goździk
- Uniwersam Grochów w reżyserii Tomasza Knittla
- Wehikuł czasu w reżyserii Jana Bujnowskiego
- Wnętrze lwa w reżyserii Karola Lindholma
- Wycinka w reżyserii Zuzanny Grajcewicz
Animacje:
- Błoto w reżyserii Alicji Błaszczyńskiej
- Colaholic w reżyserii Marcina Podolca
- Mrówka wychodzi za mąż w reżyserii Michała Poniedzielskiego
- MVP w reżyserii Artura Marcola
- Na zdrowie w reżyserii Pauliny Ziółkowskiej
- No weź Kasia, co ci szkodzi? w reżyserii Aleksandry Filipowicz i Konrada Ożgo
- Norma w reżyserii Agaty Mianowskiej
- Ostatni przystanek: księżyc w reżyserii Birute Sodeikate
- Świat, który uleciał na grzbiecie krowy w reżyserii Wojciecha A. Hoffmanna
- Tebelgeza w reżyserii Tessy Was
- Wyspa w reżyserii Zuzanny Stach
- Zjazd w reżyserii Jerzego Tabora