Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Witold Sobociński w Muzeum Kinematografii

30 września 2015


Witold Sobociński, jeden z najznakomitszych polskich autorów zdjęć filmowych będzie bohaterem wystawy w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Zapraszamy w czwartek 8 października o godz. 17 na otwarcie ekspozycji "Witold Sobociński. Wizualna ciągłość obrazu" oraz premierę towarzyszącego jej albumu.

więcej...

12 filmów na 120-lecie kina

25 września 2015


W imieniu organizatorów - Muzeum Kinematografii i Uniwersytetu Łódzkiego - zachęcamy wszystkie osoby, które profesjonalnie zajmują się kinem, do wypełnienia ankiety, dzięki której autorzy projektu "12 filmów na 120-lecie kina" chcą się dowiedzieć, które polskie i światowe filmy są najlepsze.

więcej...

Gdynia 2015. Przyznano pierwsze nagrody

18 września 2015


Na "Młodej Gali" rozdano pierwsze nagrody 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Poznaliśmy m.in. laureatów Konkursu Młodego Kina oraz Konkursu Krótkometrażowych Filmów Fabularnych.

więcej...

Nagrody PISF rozdane

16 września 2015


Na gali w Gdyni rozdano po raz ósmy Nagrody PISF za znaczące osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiego kina.

więcej...

MIDPOINT - Międzynarodowy program developmentowy

9 września 2015


Zapraszamy na prezentację międzynarodowego programu developmentowego MIDPOINT - Training the Trainers oraz Master Class Pavla Jecha - dziekana praskiej FAMU, która odbędzie się 16 września, podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni.

więcej...

© 1998-2015 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency