Filmy konkursowe 38. Festiwalu "Młodzi i Film"
19 maja 2019Poznaliśmy tytuły, które będą walczyć o nagrody w obu konkursach 38. edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów
Filmowych "Młodzi i Film". Festiwal odbędzie się w dniach 10 - 15 czerwca.
Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych:
- "Dziura w głowie" w reżyserii Piotra Subbotko
- "Eastern" w reżyserii Piotra Adamskiego
- "Juliusz" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka
- "Moja polska dziewczyna" w reżyserii Ewy Banaszkiewicz i Mateusza Dymka
- "Nic nie ginie" w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej
- "Nina" w reżyserii Olgi Chajdas
- "Underdog" w reżyserii Macieja Kawulskiego
- "Via Carpatia" w reżyserii Klary Kochańskiej i Kaspra Bajona
- "Warany z Komodo" w reżyserii Michała Borczucha
- "Zgniłe uszy" w reżyserii Piotra Dylewskiego
Konkurs Krótkometrażowych Debiutów Filmowych:
Fabuły:
- Bajka na niespokojny sen w reżyserii Nawojki Wierzbowskiej
- Bliscy w reżyserii Zofii Kowalewskiej
- Chłopcy z motylkami w reżyserii Marcina Filipowicza
- Dzień jak co dzień w reżyserii Magdaleny Strzyżyńskiej
- Egzamin w reżyserii Bartosza Paducha
- Festyn w reżyserii Grzegorza Krawca
- Hi, how are You w reżyserii Michała Chmielewskiego
- Jaskinia żółwi w reżyserii Klaudii Folgi
- Jestem tutaj w reżyserii Agaty Minowskiej
- Krzyżówka w reżyserii Jana Bujnowskiego
- Love Machines w reżyserii Michała Materny
- Marcel w reżyserii Marcina Mikulskiego
- Moje serce w reżyserii Damiana Kocura
- Na strajk! w reżyserii Stanisława Horodeckiego
- Nie widzieliście tego, co ja widziałam w reżyserii Ewy Lang
- Nie zmieniaj tematu w reżyserii Huberta Patynowskiego
- Oddech jest niedosyty w reżyserii Agnieszki Nowosielskiej
- Okno z widokiem na ścianę w reżyserii Kobasa Laksy
- Pierwszy dzień lata w reżyserii Katarzyny Hordowicz
- Piołun w reżyserii Marii Ornaf
- Pustostan w reżyserii Agaty Trzebuchowskiej
- Recharge w reżyserii Michała Hytrosia
- Rudy w reżyserii Kariny Węgiełek
- Rykoszety w reżyserii Jakuba Radeja
- Synchronizacja w reżyserii Anny Kasińskiej
- Tak jest dobrze w reżyserii Marcina Sautera
- To, co zostaje w reżyserii Elizy Godlewskiej
- Ukąszenie w reżyserii Heleny Oborskiej
- Utrata w reżyserii Natalii Nylec
- W kawałkach w reżyserii Szymona Gonery
- We mnie w reżyserii Marii Wider
Dokumenty:
- -562 metry w reżyserii Michała Wojtasika
- 19|91 w reżyserii Emilii Śniegoskiej
- Dziwor w reżyserii Pawła Dyllusa
- Historia krótkiego trwania w reżyserii Michała Ciechomskiego
- Ja jestem, ty jesteś w reżyserii Natalii Dołgowskiej
- Julek w reżyserii Bartosza Toboły
- Koniec sezonu w reżyserii Stanisława Cuske
- Krzyżoki w reżyserii Anny Gawlity
- Miłość bezwarunkowa w reżyserii Rafała Łysaka
- Mój kraj taki piękny w reżyserii Grzegorza Paprzyckiego
- Na zlecenie w reżyserii Macieja Tyburskiego
- Oddech w reżyserii Darii Kasperek
- Pod niebem w reżyserii Marty Skiby
- St. Kulon w reżyserii Ernesta Lorka
- Strawberry Boys w reżyserii Michała Toczka
- Tańczę dla ciebie w reżyserii Katarzyny Lesisz
Animacje:
- Deszcz w reżyserii Piotra Milczarka
- Duszyczka w reżyserii Barbary Rupik
- Kawalerka w reżyserii Anny Chwal
- Kwadratura koła w reżyserii Karoliny Specht
- Łowy w reżyserii Mateusza Jarmulskiego
- Metro w reżyserii Natalii Krawczuk
- Mój dziwny starszy brat w reżyserii Julii Orlik
- Nie masz dystansu w reżyserii Kariny Paciorkowskiej
- Ovule w reżyserii Natalii Durszewicz
- Pokrowce w reżyserii Karoliny Borgiasz
- Re-cycle w reżyserii Mateusza Lenarta
- Silny niezależny kosmos w reżyserii Damiana Krakowiaka
- Story w reżyserii Jolanty Bańkowskiej
- Takie piękne miasto w reżyserii Marty Koch
- Trzęsawisko w reżyserii Ilony Dybki
- Uczucia i tęsknoty w reżyserii Aleksandry Wit
- Wy, maluczcy w reżyserii Macieja Rynkiewicza