Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Łódzkie etiudy nagrodzone nad Wisłą

9 kwietnia 2017

W dniach 7 - 8 kwietnia w Warszawie odbyła się 15. edycja Festiwalu Filmów Szkoły Filmowej w Łodzi "Łodzią po Wiśle". Jury w składzie: Adam Guziński, Adam Palenta i Jakub Tarkowski po obejrzeniu 37 filmów przyznało:


Jury Młodych 15. "Łodzią po Wiśle" powołane przez Samorząd Studencki Szkoły Filmowej w Łodzi w składzie: Piotr Złotorowicz, Oleksandr Pozdnyakov, Katarzyna Próchniak przyznało swoją nagrodę filmowi "Róża wiatrów" w reżyserii Darii Kasperek. Przyznało także wyróżnienie filmowi "Endemit Albert" w reżyserii Zuzanny Sławińskiej.


Jury Montażystów w składzie: Beata Walentowska, Piotr Kmiecik, Wojciech Mrówczyński przyznało nagrody za najlepszy montaż:


Nagroda Artura Liebharta, dyrektora MILLENIUM DOCS AGAINST GRAVITY FILM FESTIVAL dla najlepszej etiudy dokumentalnej: "Pięknie nam się układa" w reżyserii Macieja Jankowskiego.

© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plAnna Gostkowska