Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

38 polskich filmów na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym

19 kwietnia 2017

Poznaliśmy tytuły wszystkich polskich filmów, które wezmą udział w konkursach 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W Konkursie Polskich zaprezentowanych zostanie 38 filmów (21 dokumentów, 9 fabuł i 8 animacji). 9 z nich będzie także walczyć o nagrody w międzynarodowych konkursach Festiwalu.

Filmy dokumentalne


Filmy fabularne


Filmy animowaneFilmy w konkursie polskim oceniać będzie jury w składzie: Dariusz Jabłoński - przewodniczący, Wojciech Kasperski, Marta Pajek, Dorota Segda oraz Krzysztof Spór.


57. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 28 maja - 4 czerwca.


Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu.

© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski