Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

"Prowincjonalia 2019" czekają na filmy

1 grudnia 2018

Do 7 grudnia można jeszcze zgłaszać filmy na 26 Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "PROWINCJONALIA 2019" we Wrześni. Przyjmowane są fabuły długo i krótkometrażowe, zrealizowane w okresie od 1 stycznia 2018 do 16 stycznia 2019 (także kopie robocze) oraz dokumenty z ostatnich dwóch lat (2017 - 2019). Karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej festiwalu.

W programie Festiwalu ponadto znajdą się cykle: "Prowincje Świata - potyczki z dorosłością", w którym zaprezentowane zostaną filmy z Czech, Francji, Kataru, USA i Polski oraz "Porozmawiajmy o przyszłości", młode kino ze Studia Munka, PWSFTViT w Łodzi, WRiTV w Katowicach, Szkoły Wajdy, Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz twórców niezależnych. Zaplanowano również szereg imprez towarzyszących, m.in. spotkania z twórcami, warsztaty sztuki operatorskiej i montażu, spotkania z ekspertami od edukacji seksualnej, wystawy, koncerty oryginalnych wykonawców oraz tradycyjne ognisko.


Prowincjonalia - festiwal kina peryferyjnego i outsiderów - potrwają od 16 do 19 stycznia 2019 r.

© 1998-2018 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego