Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PSIE SERCE

BIMBER

  • Film fabularny - telewizyjny
  • Rok produkcji:
    2003

Baśka, copywriter w agencji reklamowej jest atrakcyjną 40 latką. Ma męża Jacka. Oboje są świadkami rozpadu związku ich wspólnych przyjaciół Alicji i Borysa. Borys zostawił Alicję dla dwudziestoletniej modelki. Alicja kazała mu się wynosić z domu. Jacek chce pomóc przyjacielowi. Baśka żałuje Alicji i uważa postępowanie Borysa z niegodziwe. Bimber pies Baśki jest wnikliwym obserwatorem skomplikowanej sytuacji obojga małżeństw. Alicja przychodzi na spotkanie do Baśki, żaląc się na zdradę męża. Borys z Jackiem na piwie rozmawiają o poważnych męskich problemach. Alicja rychło znajduje sobie nowego faceta. Jacek zaprasza Borysa na kolację. Baśka jest temu przeciwna. Baśka często biega w parku z Bimbrem. Niespodziewanie drogę zachodzi jej uciążliwa sąsiadka, matka dwóch wyrostków Czarka i Marka. Matka koniecznie chce aby chłopcy zagrali w filmie reklamowym, a Baśka przecież pracuje w agencji, cóż to więc dla niej? Baśka z trudem odpędza się od gderliwej znajomej. Borys pomieszkuje u swojej kochanki Moniki. Młoda dziewczyna lubi się bawić. Stara się namówić Borysa na wieczorną imprezę w znanym klubie. Wobec odmowy oświadcza, że pójdzie z innym, młodym fotografem ze swojej agencji modelek. W tym samym lokalu Alicja umówiła się na randkę ze swoim dawnym znajomym. Borys nie oddał kluczy więc chce sprowadzać faceta do domu. Borys sam w mieszkaniu kochanki. Niespodziewanie dzwoni do Baśki. Ta jednak nie odbiera. Jacek wraca z zakupów do domu. Wieczorem wpadnie Borys na kolację. Już na podwórzu łapie go gderliwa sąsiadka. Właśnie zrobiła swoim pociechom "profesjonalne zdjęcia". Teraz na pewno zagrają w reklamie. Tylko trzeba oddać zdjęcia Baśce, a ona już to załatwi. Jacek wie, że żona nie ma ochoty i możliwości załatwiać takich spraw. Wieczorna sprzeczka. Baśka nie życzy sobie Borysa na kolacji. Jacek stawia na swoim. Kolejny dzień. W parku na ławce Baśka siedzi z Borysem. Borys tak naprawdę zawsze kochał się w Baśce. Wiedząc jednak, że jest przyjaciółką jego żony wymyślił romans z Moniką, aby odejść od Alicji. Niespodziewanie dzwoni Jacek. Znalazł się Bimber, który uciekł poprzedniej nocy. Baśka zostawia osłupiałego Borysa samego w parku. W domu Jacek z Bimbrem i sąsiadką, która przyprowadziła psa. Chłopcy wygrali casting co wg sąsiadki jest zasługą Baśki. Jacek i Baśka nadal razem. Borys wrócił do Alicji. (materiały producenta)

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.05.20 00:40:02
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor