Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

GORESZCZI SLEDI

 • Tytuł polski: GORĄCE ŚLADY
 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Bułgaria
 • Rok produkcji:
  1985
 • Język:
  bułgarski
 • Barwny, 4 odcinki x ok. 56 min

Berlin Zachodni, rok 1978. Sytuacja polityczna jest napięta. Media kipią od doniesień o lewackich terrorystach i gorących debat. Tymczasem zbrojna grupa rozpoczyna akcję. Zamaskowani ludzie napadają na bank i biorą zakładników. Działają bezwzględnie - strażnik ginie od serii z pistoletu maszynowego. Jedna z pracownic z banku odczytuje policji ultimatum. Służby bezpieczeństwa zostają postawione w stan alarmu. Operacją antyterrorystyczną dowodzi komisarz Muller.
Meier zostaje odbity z więzienia przez swoich towarzyszy. Politycy: Michael Hamilton i adm. Blackpool próbują obarczyć Bułgarię winą za ten stan rzeczy. Niemiecka policja, którą kieruje komisarz Muller nie daje się zwieść. Blackpool i Hamilton, za pomocą prowokatora, agenta lewicowej, ekstremistycznej grupy, podstępnie rzucają podejrzenie na Bułgarię. Hamilton sugeruje Mullerowi, że za kulisami ostatniej akcji, porwania znanego polityka Petera Florence'a, stoją Bułgarzy, ludzie Damianowa, którego Muller zna z międzynarodowych konferencji antynarkotykowych. Jednak machinacje Hamiltona spełzają na niczym. Po bezskutecznych próbach skorumpowania Mullera Hamilton przechodzi więc do zastraszania. Terrorystyczne ugrupowanie Czwarty Lipca przygotowuje się do wypoczynku w Bułgarii, nad Morzem Czarnym. Terroryści zostali zwolnieni z więzienia w zamian za życie Petera Florence'a.
Helmut Dietrich występuje na wiecu przedwyborczym przeciwko wyścigowi zbrojeń i polityce atomowej państw europejskich. Grupa terrorystów umiejętnie kierowana przez prowokatora Emanuela Starka, planuje zabójstwo Helmuta Dietricha. Heinrich przekonuje byłą sekretarkę Dietricha, że w czasie operacji nie będzie zagrożone jego życie. Dzięki niej terroryści dostają się na przyjęcie z okazji wyborów i zabijają Dietricha. Podczas pościgu jeden z samochodów terrorystów eksploduje, pozostałym udaje się umknąć. Komisarz Muller odkrywa, że terroryści odlecieli do Bułgarii. Claire Spielberg śledzi każdy krok terrorystów w Bułgarii. Michael Hamilton grozi komisarzowi, że straci córkę, jeżeli nie zamknie śledztwa i wyjedzie do Bułgarii. W tym czasie gen. Damianow i jego wydział odkrywają obecność terrorystów na bułgarskim wybrzeżu. Komisarz Muller przylatuje do Bułgarii z prośbą o współpracę.
Muller i Kohl spotykają się z generałem Dimitrowem i jego współpracownikami. Obie strony wykazują wolę współpracy. Dimitrow chce dotrzeć do inspiratorów wydarzeń, Mullera interesują tylko kwestie związane ze śledztwem. Do odciętych od wiadomości ze świata terrorystów docierają najnowsze wieści. Pogarszają tylko i tak napiętą atmosferę i prowokują wzajemne podejrzenia. Ludzie Dimitrowa śledzą każdy ruch terrorystów. Na lotnisko przybywa niemiecki oddział sił specjalnych GSG 9. Akcję przeprowadzą wspólnie z Bułgarami i ludźmi Mullera. Claire Spielberg ze swoją ekipą wciąż śledzi terrorystów. Hamilton i adm. Blackpool przybywają na naradę do agencji Waldemara…

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

 • Reżyseria
  Wasyl Mirczew
   
 • Scenariusz
  Cwietana Stojanowa
   
 • Zdjęcia
  Christo Walew
   
 • Scenografia
  Marieta Najdenowa
   
 • Muzyka
  Wili Kazasjan
   
 • Obsada aktorska
  komisarz Muller
  komisarz Kohl
  Olberg
  Kristina Mirczewa
  córka Mullera
  Stojczo Mazgałow
  generał Damianow
  Boris Łukanow
  pułkownik Perwanow
  Radko Diszlijew
  major Pejew
  "Długi"
  Heinrich
  Ljuben Czatałow
  Karl
  Kati Szir
  Gabriele Tiedemann
  Gabor Szolingier
  Jan
  Koljo Donczew
  Til Meier
  Aniko Szafar
  Rita
  Blackpool
  Michael Hamilton
  Frank
  Waidemar, szef agencji prasowej
  Hans-Ulrich Laufer
  Helmut Ditrich
  Ottilia Borbath
  dziennikarka Claire Spielberg
2017.02.11 06:51:10
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency