Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SWEET DECEPTION

 • Film fabularny - telewizyjny
 • Produkcja:
  USA
 • Rok produkcji:
  1998
 • Gatunek:
  Film kryminalny
 • Język:
  angielski
 • Barwny, 92 min

Risa Gallagher (Joanna Pacuła) niedawno poślubiła zamożnego przedsiębiorcę Finna Gallaghera (Peter Lacroix) z Los Angeles, u którego wcześniej pracowała jako sekretarka. Wbrew oświadczeniom poprzedniej żony Gallaghera, Kit (Kate Jackson), małżonkowie wydają się bardzo szczęśliwi w tym związku. Oboje pojawiają się na przyjęciu wydanym na cześć Jodi (Tanja Reichert), dorosłej córki Gallaghera. Nagle przedsiębiorca Gallagher zostaje zamordowany w swojej rezydencji. Risa wraca do domu nieco później niż zwykle i znajduje ciało męża. Staje się ona główną podejrzaną. Zostaje aresztowana i mimo pomocy zaprzyjaźnionego prawnika skazana na wiele lat więzienia. Lecz w drodze do zakładu karnego udaje jej się zbiec.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

 • Reżyseria
  Timothy Bond
   
 • Scenografia
  Darcy Mortensen
   
 • Muzyka
  Ken Williams
   
 • Obsada aktorska
  Kate Jackson
  Kit Gallagher
  Risa Gallagher
  Joan Collins
  Arianna, matka Risy
  Jack Scalia
  Brett Newcomb
  Rob Stewart
  detektyw Molloy
2018.04.06 00:14:19
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl