Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CUPID'S PREY

 • Tytuł polski: OFIARA AMORA
 • Film fabularny
 • Produkcja:
  USA, Nowa Zelandia
 • Rok produkcji:
  2002
 • Język:
  angielski
 • Barwny

Bohaterkę filmu, Rebeckę Swain (Katrina Browne), los obdarzył hojnie: jest piękna, inteligentna i bardzo ambitna. W życiu młodej dziewczyny pojawia się też chłopak, który jest ucieleśnieniem marzeń niejednej kobiety. Obsypujący ją dowodami miłości przystojny Matt (Glen Drake) pochodzi z bardzo zamożnej i wpływowej rodziny. Pomysł na spędzenie weekendu w luksusowej posiadłości rodziców ukochanego wydaje się niezwykle obiecujący. Rebecca z radością i nadzieją przyjmuje zaproszenie, nie przypuszczając, że ten z pozoru niewinny wyjazd przerodzi się w prawdziwy dramat. Rebecca jest mocno podekscytowana podróżą, po raz pierwszy ma się spotkać z rodzicami Matta, z którym wiąże swoje plany na przyszłość. Zdaje sobie sprawę ze swego szczęścia, taka partia nie zdarza się często. Chłopak jest wprost idealnym kandydatem na życiowego partnera: bogaty, zakochany, odpowiedzialny. Najśmielsze oczekiwania Rebecki przechodzą także jego rodzice. Ojciec - Jeremy Wetherton (Jack Wagner) - jest równie przystojny i szarmancki jak syn. Matka - Iris (w tej roli Joanna Pacuła) - to kobieta z wielką klasą: piękna, zadbana, prowadzi dom na najwyższym poziomie, chociaż przy bliższym poznaniu wydaje się nieco neurotyczna i, niestety, nadużywa alkoholu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

 • Reżyseria
  Dale G. Bradley
   
 • Scenariusz
  Lynne A. Lueders
   
 • Scenografia
  Shayne Radford
   
 • Muzyka
  Bruce Lynch
   
 • Obsada aktorska
  Iris Wetherton
  Jack Wagner
  Jeremy Wetherton
  Katrina Browne
  Rebecca Swain
  Glen Drake
  Matt Wetherton
2017.02.11 06:52:30
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor