Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PIERWSZA MIŁOŚĆ

2935

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Melka snuje z Łukaszem wizje ich wspólnej przyszłości. Długosz hamuje się wiedząc, że jest na podsłuchu. Wykasowuje niezręczne dla niej fragmenty, za co ma poważne problemy u komisarza Wirskiego. Michalina przejęta rolą strażniczki Seweryna skarży się na niego księdzu proboszczowi. Uważa, że Krojewicz grzeszy grając w kanastę. Toż to przecież hazard! Michalina próbuje bojkotować Seweryna. Jan żegna się z Marysią i wraca pod Białystok. Domańska proponuje ojcu by zamieszkał bliżej niej. Dzięki Melce dowiaduje się, że Dominika miała jeszcze gorsze dzieciństwo niż opisywała. W sądzie Marysia przyłapuje siostrę na próbie ucieczki. Domańska staje przed dylematem czy wydać siostrę więziennym strażnikom czy też nie.

2936

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Marysia namawia Dominikę, by nie uciekała z sądu, skacząc z okna. W tracie procesu Igor zmienia zeznania. Zdaniecki całą winę zrzuca na zaskoczoną Dominikę. Zrozpaczona kobieta z aresztu telefonuje do Marysi.. Ma dla siostry gorzką wiadomość. Wkurzona Kinga dowiaduje się, że Matylda założyła jej stronę na kołpejsie. Kulczycka wyrzuca ją z klubu uprzednio drąc jej karnet. Okazuje się, że strona Matyldy zaowocowała nowymi klientami dla "Kings Fitness". Tajemnicza kobieta śledzi Kingę na ulicy. Natomiast Melka zostaje zdegradowana, bo nie chce dalej podsłuchiwać Łukasza Magnusa. Długosz wraca do patrolowania ulic. Tymczasem Łukasz dostaje od ojca drogi aparat fotograficzny i list.

2937

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Łukasz organizuje spotkanie z Marysią, by omówić sprawę procesu Dominiki. Kobieta nie wie, że prawnik zaprosił także Anetę Pałkowską. A w Wadlewie Seweryn ma dość wścibskiej Michaliny. Licząc na chwilę wytchnienia, on i Olek płacą Mirkowi, by zajął się dziewczyną. Sytuacja przyjmuje nieoczekiwany obrót. Andrzej wychodzi z aresztu. Spotyka się z Michałem, który nie chce już z nim współpracować. Zdruzgotany mężczyzna błaga o drugą szansę. Paweł opiekuje się przebywającą w szpitalu Jagodą.

2938

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Marysia prosi sąd o łagodniejszy wyrok dla Dominiki. Michał nie kryje irytacji postępowaniem małżonki. Porcz telefonuje do siostry z więzienia. To, co słyszy od Marysi doprowadza ją do szału. Bimbrowy interes "Hiszpana" idzie bardzo słabo. Gangster ma za mało klientów. Stara się namówić Śmiałka, by w świetlicy założyli kasyno. Ulka tłumaczy "Hiszpanowi", dlaczego nie mogą być razem. To go wcale nie zniechęca tylko jeszcze wzmaga swoje starania. "Hiszpan" wysyła Edka na przeszpiegi. Kinga przeprasza Matyldę. Dziewczyna przyjmuje przeprosiny i prosi o posadę asystentki Kulczyckiej. Załatwia jej też rodzinną sesję zdjęciową do gazety. Kinga bardzo się nią przejmuje, co najbardziej odczuwa rodzina.

2939

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Melka ucieka z randki z Łukaszem, kiedy robi się zbyt namiętnie. Ma dość życia na podsłuchu. Chce powiedzieć prawdę Łukaszowi. "Wodnik" daje synowi pierścionek po babci, by oświadczył się Melce. Rozłucki ma złą wiadomość dla szefa. "Hiszpan" stara się poderwać Ulę na renesansową poezję. Wcale nie przejmuje się niepowodzeniami. Chce zaimponować jej pieniędzmi. Spostrzega szansę na zarobek, widząc Śmiałka, który gra w kanastę z kolegami. Przejęty Mateusz Stik przygotowuje się do wielkiej prezentacji. Emilka jest przygnębiona - Bednarscy zrobili jej złą reklamę i nikt nie chce kupować jej mydła. Mateusz jest dla niej dobrym wsparciem, ale do momentu, gdy i jemu Bednarscy mieszają szyki.

2940

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Aneta odwiedza Dominikę w więzieniu. Pałkowska liczy, że znajdzie zrozumienie choć u niej. Wyklęta przez wszystkich spotyka się z Markiem. Opowiada mu, kim jest ojciec Dominiki i Marysi. Matylda uczy Kingę, co ma robić, by zdobywać fanów w internecie. Artur stara się ukryć rozczarowanie, że redakcja wycięła go z rodzinnej sesji. Kulczycki w tajemnicy przed żoną postanawia poprawić swoją sylwetkę. Michalina wyrzuca Sewerynowi, że przez obowiązki domowe zawali egzaminy. Nie uczyła się i teraz nie chce jechać na sesję egzaminacyjną. Krojewicz namawia ją do podjęcia próby i częstuje likierem dla otuchy. Dziewczyna pierwszy raz pije alkohol. Jej słaba głowa sprowadza na nią kłopoty.

2941

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Melka wynajmuje kieszonkowca, by ukradł Łukaszowi Magnusowi telefon z pluskwą. W Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu bardzo napięta atmosfera. Hubert pozwala sobie na niestosowny żart, który doprowadza Melkę do łez. Łukasz potem zabiera dziewczynę na romantyczny wypad. Ma dla niej wielką niespodziankę. Michał jest zły na Marysię, że ta próbuje go urobić i wpłynąć na jego zeznania dotyczące Dominiki. Tymczasem Aneta odwiedza córkę w areszcie. Proponuje, żeby po wyjściu z więzienia zamieszkała w jej domu. Dominika wykrzykuje matce, co o niej myśli. Mateusz przeprasza Emilkę za kłótnię. Stik tłumaczy się stresem. Wspólnie zapraszają na kolację Artura i Kingę. Podczas sąsiedzkiej wizyty Mateusz chwali się drogim sprzętem muzycznym. Nie znajdując uznania odreagowuje frustracje na Emilce.

2942

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Dominika dostaje wyrok w zawieszeniu. Porcz wychodzi na wolność, ale nie wie, dokąd iść. Tymczasem Michał jest wściekły na Marysię, że za jej sprawę niebezpieczna kobieta jest na wolności. Julka chce pogodzić rodziców. Łukasz prosi Melkę o rękę. Ta obiecuje dać mu odpowiedź w ciągu 24 godzin. Długosz nie wie, czy powinna wiązać się z synem gangstera. Paweł wspiera Jagodę, która organizuje pogrzeb swojego nienarodzonego dziecka. Zakochany w Uli "Hiszpan" przegania z lasu nastolatków. Chłopcy podglądali ją, jak tańczy nago przy stawie. Podczas gry w karty "Hiszpan" namawia Śmiałka, by zagrał o wadlewską klubokawiarnię. Sam gangster zakłada się o pożyczony ciągnik Hryniewicza.

2943

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Śmiałek przegrywa z "Hiszpan" w karty wiejską klubokawiarnię. Zrozpaczony Marian nie wie, jak powiedzieć o tym Annie. Wkurzony "Hiszpan" naciska, by szybko załatwił sprawę, co doprowadza Śmiałka do ostateczności. Melka z Łukaszem organizują obiad dla Marysi i Michała, na którym chcą ogłosić swoje zaręczyny. Chwilę przed spotkaniem dziewczyna gubi pierścionek zaręczynowy w zlewie. Jagoda wraca do pracy w "Kings Fitness". Pierwszy dzień w pracy nie jest dla niej łatwy. Nowacki ogłasza Sylwii i Jankowi, że chce sprzedać "Yolo". Jedynym chętnym na nabycie tytułu jest… Karol Weksler. Dodatkowo oferent zażyczył sobie by Konecka złożyła mu oficjalne przeprosiny. Dodaje, że jeśli tego nie zrobi to grożą jej poważne konsekwencje.

2944

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Siostry bliźniaczki Marysia i Dominika obchodzą urodziny. Dla Domańskiej niespodziankę przygotowuje Michał. Za to Porcz swoje urodziny spędza na ulicy. Kobieta nie mając się gdzie podziać korzysta z propozycji dwóch bezdomnych mężczyzn. Okazują się oni potworami w ludzkiej skórze. Melka spotyka się z Pawłem by poinformować go o zaręczynach. Przeprasza, że dawała mu wcześniej mylne sygnały. Nowogrodzki dowiaduje się od Kingi, kim jest ojciec Łukasza. Chłopak wpada w szał. Olek pomaga Marianowi zorganizować ekipę do walki z "Hiszpanem". Gangster przystaje na to, by w papierach Anna dalej figurowała, jako właścicielka klubokawiarni. Dla jego ciemnych interesów to nawet lepiej. Próbuje zainteresować Ulę swoim pomysłem na reorganizację wadlewskiej placówki kulturalnej.

2019.12.13 00:23:24
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych