Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PIERWSZA MIŁOŚĆ

2955

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Julka pokochała psa, którego dostała od Dominiki. Ciężko przeżywa myśl, że Marysia chce go oddać. Dominika uczy ją kłamać, by pies jak najdłużej był z nimi. Dziewczynka odkrywa, że ciotka straciła pracę. Porcz bojąc się wydania oferuje jej układ nie do odrzucenia. Hubert i Melka dochodzą do wniosku, że to Zbyszek jest szpiegiem "Wodnika", kiedy ten celuje do nich z broni snajperskiej. Łukasz pędzi na ratunek ukochanej. W radio Magnus słyszy wiadomości o strzelaninie w kamienicy, w której m.in. mieszka Melka. Jedna osoba prawdopodobnie nie żyje. Emilka zostaje sterroryzowana bronią przez Zbyszka. Sądząc, że zaraz umrze wspomina Bartka. To daje jej do myślenia. Miedzianowska telefonuje do niego. Bartek kłamie, że radzi sobie świetnie. Tak naprawdę nocuje w klinice. Paulina oferuje mu nocleg. Czy Miedzianowski skorzysta z tej propozycji?

2956

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Szczęśliwa Melka prosi Piotrka, by został jej drużbą. Jej dobry humor psuje Łukasz, który odmawia składania zeznań przeciwko ojcu. Magnus dowiaduje się, że Melka go podsłuchiwała i przestaje wierzyć w jej miłość. Co więc ze ślubem? Marian Śmiałek bierze udział w maratonie. Anna nie chce dopuścić by dostał zawału. Razem z Bartkiem i Emilką chcą go oszukać i skrócić trasę wyścigu o połowę. Nie spodziewają się jednak, jakie to przyniesie skutki. W wadlewskiej klubokawiarni wciąż trwa casting do sztuki "Romeo i Julia". "Hiszpanowi" pomaga w przesłuchaniach Ula, która jednocześnie jest reżyserem sztuki. Okazuje się, że Wadlewo to zagłębie wielu nieodkrytych talentów.

2957

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Julka boi się Dominiki. Dziewczynka śni o niej koszmary. Tymczasem w Bartku rośnie poczucie winy. Jego zeznania doprowadziły do aresztowania Kulasa i osadzenia go w więzieniu. Paulina, chcąc go rozerwać, wyciąga Miedzianowskiego do Wrocławia. Tam spotykają Emilkę z Mateuszem. Podwójna randka okazuje się generatorem konfliktów. Natomiast Kulczyccy kłócą się o Teresę. Jej nagłe zniknięcie tylko utwierdziło Artura w przekonaniu, że nie można jej wierzyć. Sylwii w końcu udaje się wyjść z Kulczyckim poza salę treningową. Czy uda jej się zaciągnąć go do łóżka?

2958

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Paweł dowiaduje się od Dominika, że Melka rozstała się z Łukaszem. Przyjaciel namawia go, by spróbował zawalczyć o jej miłość. W zdobywaniu Melki Nowogrodzki posuwa się jednak o krok za daleko. Sylwii nie udaje się uwieść Artura. Wkurzona Konecka postanawia zająć się niszczeniem rodziny Wekslerów. Natomiast Artura gryzą wyrzuty sumienia. Zwierza się Kindze, ale żona nie przyjmuje jego szczerości najlepiej. Michalina dostaje rolę Julii w wadlewskim przedstawieniu. Nie może wczuć się w postać. Uważa, że ma to związek z tym, że jest dziewicą. Chce się pozbyć "problemu" jak najszybciej. Nie wie tylko, jak i z kim.

2959

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Kinga godzi się z Arturem, ale nie może przebaczyć Sylwii. Kulczycka udaje się do redakcji "Yolo" gdzie dochodzi pomiędzy kobietami do ostrego spięcia. Konecka nie zdaje sobie sprawy, że to dopiero początek okrutnej zemsty zranionej żony. Julkę gryzą wyrzuty sumienia, że okłamuje rodziców. Czarę goryczy przelewa widok Dominiki całującej się z doktorem Widawskim. Dziewczynka obmyśla plan pozbycia się z domu znienawidzonej ciotki. Michalina odhacza z listy grzechów kolejne przykłady. Seweryn martwi się o nią i szuka porady u Śmiałka. Krojewicz znajduje notes dziewczyny i dowiaduje się, że chce ona stracić dziewictwo. Nie martwi go to, dopóki do Wadlewa nie wraca Mirek.

2960

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Julka próbuje wrobić Dominikę w kradzież kolczyków. Michał od razu staje po stronie córki, ale Marysia ma pewne wątpliwości. Uważa, że fałszywe oskarżenia mogą zaognić i tak napięte stosunki w rodzinie. Komu Domańska zaufa bardziej? Własnej córce czy siostrze-kryminalistce? Kinga puszcza nagranie kłótni z Sylwią na swoich mediach społecznościowych. Filmik szybko staje się popularny w sieci internetowej. Upokorzona Konecka szuka oparcia w Janku. To jednak dla niego za wiele. Bartek chce pomóc dzieciom Kulasów, ale nie jest mile widziany w ich domu. Razem z Emilką szuka sposobu, by pomóc biednej rodzinie w inny sposób. Zażyłość z byłym mężem sprowadza na Emilkę kłopoty.

2961

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Sylwia porzucona przez Janka szuka ukojenia w barze. Tam Konecka poznaje Oskara, który próbuje ją okraść. Okazuje się, że ci dwoje mają wspólnego wroga. Sylwia postanawia to wykorzystać i zatrudnia Korzeniowskiego. Łukasz bije się z Pawłem. Magnus chce się odegrać za to, że Nowogrodzki pocałował jego narzeczoną. Walka nie jest równa, bo Łukasz ma przy sobie gaz. Nie jest to jednak najgorsze, co ma spotkać Pawła. Czeka go przerażająca pogoń, w której sam będzie zwierzyną. Po kolejnym ataku furii Mateusza roztrzęsiona Emilka postanawia przystopować kontakty z Bartkiem. Ten sam musi sobie poradzić z akcją "Czarna Ręka" - anonimową pomocą rodzinie Kulasów.

2962

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Melka postanawia walczyć o Łukasza. Magnus tymczasem zbliża się do przekroczenia polskiej granicy. Długosz uruchamia wszelkie możliwe kontakty by zatrzymać Łukasza. Tymczasem przyjaciół Pawła martwi jego nieobecność w pracy. W pokoju chłopaka znajdują list pożegnalny. Zadaniem Oskara jest uwieść i rozpić Sabinę. Wtedy ona zajmie się zniszczeniem jego wroga - Kingi Kulczyckiej. Czy Sabinie uda się oprzeć czarującemu oszustowi? Dominika wyprowadza się z domu Domańskich. Ma dość traktowania jej jak kryminalistkę. Podszywając się pod Marysię kobieta wprowadza się do doktora Widawskiego. Bezczelny plan w końcu zaczyna się sypać, gdy para pokazuje się razem w szpitalu.

2963

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Policjanci zatrzymują Łukasza Magnusa przy granicy. Zdenerwowany prawnik myśli, że ma to związek z przestępstwami jego ojca. Nieoczekiwanie dla niego okazuje się, że akcję zorganizowała Melkę. Dziewczyna prosi go by spróbowali uratować ich związek. Do Wadlewa przyjeżdża przedstawicielka z Komisji Sportu i Rekreacji. Wypytuje o Śmiałka. Jej zdaniem wygrał maraton nielegalnie. Marian ostro oponuje, ale ku jego zdziwieniu nikt nie chce stanąć w jego obronie. Doktor Widawski dowiaduje się, że Dominika go oszukiwała podając się za Marysię. Rozgoryczony lekarz wyrzuca ją z domu tym samym kończąc ich romans. Porcz odgraża się, że o wszystkim powie siostrze, a ta na pewno nie będzie zadowolona. Widawski wpada w panikę.

2964

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
 • 33 min

Melka nie wierzy, że Paweł mógł wyjechać tak nagle. Dziewczyna prosi Huberta by pomógł jej namierzyć jego telefon. Bawiące się przy rzece dzieci znajdują zakrwawioną bluzę Nowogrodzkiego. Tymczasem Łukasz szuka miejsca na budowę ich wspólnego domu. Anna mówi Śmiałkowi, że maraton był ustawiony. Zawstydzony sołtys odkrywa, że nie ona jedyna stała za spiskiem. Marian chce ratować honor i przebiec maraton jeszcze raz, ale to już niemożliwe. Wymyśla więc inny plan. Doktor Widawski waha się czy powiedzieć Marysi o romansie z jej siostrą. Dominice udaje się namówić lekarza na seks w szpitalu. Nakrywa ich na tym dyrektor Lipiński, który mylnie uznaje, że Marysia i Widawski mają romans w pracy. To dla niego niedopuszczalne.

2019.12.12 00:23:59
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego