Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ODIUM

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2012
 • Gatunek:
  Dyplom licencjacki, Film fantastyczny, Etiuda fabularna
 • Barwny, 22 min

Film opisuje idealny świat niedalekiej przyszłości, w którym społeczeństwo żyje w zgodzie i bez agresji. Główny bohater - NUN, to typowy produkt systemu, który podejmuje walkę z własną słabością. Ślepo wierzy, że może osiągnąć poziom odium 0%, który udowodni jego doskonałość. NUN jest świadkiem ekstrakcji mężczyzny, który w niekontrolowany sposób manifestował swoje emocje i przekroczył normy odium. Poziom frustracji bohatera wzrasta niebezpiecznie tak jak i jego odium.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2014
  Lublin (Międzynarodowy Festiwal Filmu Artystycznego "Na linii czasu")-II Nagroda w konkursie "Na linii czasu"
 • 2014
  Bielawa (Festiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów eFHa)-I Nagroda
 • 2013
  Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada")-Nagroda "Ikar" Klubu Fantastyki "Fantasmagoria" za najlepszy film o tematyce science fiction/fantasy
2019.06.28 00:16:33
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman