Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CISZA NAD ROZLEWISKIEM

11

  • Odcinek serialu

Basia w rozmowie z Tomaszem jest wyraźnie zauroczona Indiami. Jednocześnie przyznaje, że bardzo tęskni za domem i rodziną. Marysia żegna się z Krzysztofem. Ten postanawia przyjąć awans i wyjechać do Szczytna. Matka Kuby planuje wysłać syna do Stanów; załatwiła mu dobrą pracę. Kuba nie jest jednak zachwycony tym pomysłem. Konrad, który jest pod dużym wrażeniem Magdy, szykuje dla niej prezent. Niestety, w stajni czeka go niemiła niespodzianka. Skruszony wraca do pensjonatu. Małgosia znajduje w kieszeni Konrada perfumy, zmieszany zapewnia ją, że to prezent dla niej. Paula z dziećmi czeka na powrót Sławka. [TVP]

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

12

  • Odcinek serialu

Sławek wraca z Kanady, dzieci są szczęśliwe, ale Paula wita go chłodno. Nie może zapomnieć o Piotrze. Małgosia boi się, żeby do Sławka nie dotarły plotki o Pauli i Piotrze. Basia zwierza się Tomaszowi, że w Indiach odzyskuje spokój. Sławek wyjawia Pauli prawdę o tym, jak wyglądała jego praca w Kanadzie. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

13

  • Odcinek serialu

Kuba żegna się z rozlewiskiem i postanawia wyjechać do Stanów. Marysia nie chce rozstawać się z Kubą. Postanawia wyznać mu swoje uczucie i rzuca się w szaleńczą pogoń za ukochanym. Paula rozmawia z księdzem Karolem i chce ratować swoje małżeństwo ze Sławkiem. Niespodziewany powrót Basi do leśniczówki kończy kolejny sezon nad rozlewiskiem. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.10.24 00:12:29
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor