Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

DZIEWCZYNY ZE LWOWA

ROZSTAJE DRÓG (51)

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    2019

Na Cynowej wielka radość - Olyia zostaje wypuszczona z aresztu. Dziewczyna Tomka sama nie wierzy we własne szczęście i cieszy się każdą, nawet najbardziej banalną czynnością wykonywaną na wolności. Henryk podejmuje bohaterską decyzję o zamieszkaniu z Nowakową. Jego entuzjazm szybko gaśnie, kiedy słyszy od ukochanej, gdzie będą mieszkać. Uljana staje przed dużym dylematem, ponieważ nagrania płyty kolidują z przesłuchaniami do lwowskiej orkiestry symfonicznej. Z jednej strony chce być lojalna wobec zespołu, a z drugiej granie pierwszych skrzypiec zawsze było jej marzeniem. Czy zdecyduje się na wyjazd do Lwowa? Polina orientuje się, że wpadła z deszczu pod rynnę. Halina co prawda jest zupełnie inna od Matyldy, ale jej apodyktyczny charakter i wtrącanie się we wszystkie sprawy restauracji stają się nie do zniesienia. Matylda spotyka się z jednym z ludzi z gangu Myszora, aby dać mu tajemnicze zlecenie. Oleh, który brnie w nielegalne walki, dostaje propozycję dużych pieniędzy za to, że jedną z nich przegra. Oferta jest kusząca i syn Swiety godzi się na takie warunki. Wiadomo jednak, że jeśli zmieni zdanie, ludzie, którzy postawili na niego niemałe kwoty, nie darują mu tego. Tuż przed wyjściem na ring, przeciwnik Oleha napada na niego słownie, czym go prowokuje. Białobrzeski próbuje poderwać Polinę. Czy młodemu prawnikowi uda się ta sztuka? Ich romantyczny spacer po parku obserwuje z ukrycia kapitan. Radość Olyi na wolności okazuje się krótkotrwała. Na progu mieszkania Tomka pojawia się listonosz z listem poleconym. [TVP]

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

ZNOWU RAZEM? (52)

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    2019

Swieta, która zasłabła na widok pobitego Oleha, zostaje dowieziona do szpitala w ostatniej chwili. Lekarka - też Ukrainka - zastrzega, że ciąża jest zagrożona i żeby ją donosić Swieta potrzebuje stałej opieki bliskich. Olyia i Uljana, chcąc pożegnać się ze Swietą przed wyjazdem na Ukrainę, mimo późnej pory (a właściwie to już bardzo wczesnej, bo świt blisko), wymuszają w szpitalu możliwość odwiedzenia przyjaciółki. Polina jest smutna, że zostanie w Warszawie sama. Niespodziewanie otrzymuje złą wiadomość dotyczącą knajpy. Wygląda na to, że teraz już nic jej nie trzyma w Warszawie. Nawet spotkanie z Arkiem, który wrócił do policji i znów jest kapitanem, tylko utwierdza ją w tym przekonaniu. Nowakowa, mimo iż oboje z Henrulą z całego serca starają się, żeby ich związek funkcjonował normalnie, widzi, że jej ukochany nie odnajduje się w nowym miejscu, czyli w jej mieszkaniu. Zofia, której ogromnie zależy, żeby byli razem, ma pomysł na rozwiązanie tego problemu. To nie koniec niespodzianek, które czekają na dziewczyny. Największa i najbardziej zaskakująca zastaje je we Lwowie. [TVP]

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.12.18 00:17:58
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl