Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ŚWIĘTA WOJNA

MAMUT (321)

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    2008

Andzia ma urodziny. Bercik nie wie, jaki prezent jej kupić. Zbyszek opowiada mu, że pewien amerykański naukowiec na urodziny swojej żony postanowił sklonować mamuta. Bercik uznaje, że jest to niezły pomysł. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

MURZYN (322)

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    2008

Zbyszek jest przekonany, że ściga go policja. Faktycznie - okazuje się, że jego tropem podąża tajemniczy młodzieniec z aparatem fotograficznym. Bercik próbuje ukrywać Zbyszka, ale ten w końcu nie wytrzymuje napięcia i sam idzie na policję. Młodzieniec mimo to wreszcie go dopada. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 06:08:03
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency