Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NA KOŃCU ŚWIATA

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1994
 • Gatunek:
  Etiuda dokumentalna
 • Czarno-biały, 180 m, 7 min Trudno palna.

Inscenizowany portret dotkniętego autyzmem robotnika leśnego z Beskidów, bezludnych gór na południu Polski. Wnikliwa i obiektywna obserwacja życia rodziny Mariana Lanty, połączona ze skrajnie formalnymi opisami zatrzymaną chwilą rejestracji filmowej. (autor).

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 1996
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych)-Nagroda Programu 1 TVP
 • 1996
  Kraków (Festiwal Filmów Krótkometrażowych)-Wyróżnienie dla młodego twórcy
 • 1996
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima")-Grand Prix ''Złoty Dinozaur''
2018.05.23 23:58:39
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl