Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PROJEKT X

HYDROSPEED - ISERE (11)

  • Odcinek serialu
  • 24 min

Tym razem Bogusław Linda wyrusza we francuskie Alpy, przez które przepływa rzeka Isţre. W jej bystrych, w górnym odcinku, nurtach, polski aktor zamierza spróbować swych sił w sporcie o dźwięcznej nazwie hydrospeed. Dyscyplina ta, całkiem nowa i uprawiana przez nieliczne grono entuzjastów, polega na pływaniu (lub raczej spływie z nurtem rzeki) na specjalnych deskach. Czy sport ten ma szansę zdobyć większą niż dotąd popularność i czy poradzi z nim sobie Bogusław Linda?

CANIONING - TAPOUL (12)

  • Odcinek serialu
  • 25 min

Francja, południowy rejon masywu centralnego - kanion Tapoul. Canioning - nowy sport. Sport ekstremalny łączący wspinaczkę skałkową, zjazdy na linach, pływanie.

SPADOCHRONY. NOWY TARG - POPRAD (13)

  • Odcinek serialu

W odcinku lotnisko w Nowym Targu. Skoki spadochronowe. Nauka i skoki próbne, tzw. na linę. Wyjazd na Słowację - Poprad. Skoki z wys. 4800 m. Swobodny lot bez spadochronu trwa 60 sek. Spadanie z szybkością 300 km/godz.

2017.07.04 00:50:35
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski