Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LECZNICA POD ŚW. FRANCISZKIEM

HESIA (11)

  • Odcinek serialu

Nie tylko ludzie chorują na astmę - nierzadko cierpią na nią zwierzęta. Kolejnym pacjentem Alicji i Józefa, znanego z poprzednich odcinków małżeństwa weterynarzy, będzie chory na astmę koń. Alicja składa wizytę w gospodarstwie pani Marii, znanej w całej okolicy z tego, że przygarnęła wiele bezdomnych zwierząt i otoczyła je troskliwą opieką. Alicja ma zbadać, czy któreś z nich nie potrzebuje lekarskiej pomocy. Zwierzęta pani Marii są wesołe i pełne życia - nareszcie znalazły dom, w którym czują się bezpieczne. Kolejnym przyjaznym dla czworonogów miejscem, które odwiedzili realizatorzy filmu, jest hotel dla zwierząt "Rex".

PSI RAJ (12)

  • Odcinek serialu

Odcinek poświęcony problemowi odpowiedzialności człowieka za przyjęte pod opiekę zwierzę. W tym odcinku pierwszym pacjentem jest kot Pershing. Jedyną szansą na uratowanie mu życia jest amputacja łapy. Lekarze decydują się na zabieg. Kolejny pacjent, mały kundelek Kropka, jest bardzo poważnie chory. Przejęty właściciel obiecuje, że jeśli jego ukochany pies wyzdrowieje, to on dokona czegoś, czego próbował już wielokrotnie - rzuci palenie. Do lecznicy w Konstantynowie przychodzi rodzina, która przygarnęła błąkającego się psa. Czy pies zaakceptuje nowych właścicieli?

KAPRYS (13)

  • Odcinek serialu

Autorzy programu składają wizyty w domach kilku pacjentów lecznicy w Konstantynowie. Kot Pershing, któremu lekarze musieli amputować łapę, powoli oswaja się ze swoim kalectwem. Ciężko chora suczka Kropka, dzięki troskliwej opiece właściciela i zaangażowaniu lekarzy, czuje się coraz lepiej i wraca do zdrowia. Czy pies Kaprys polubił rodzinę, która go przygarnęła? To również postanowili sprawdzić realizatorzy programu.

© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
e-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych