Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CASTING

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2004
  • Barwny, 22 min

Co jesteśmy gotowi zrobić dla zdobycia albo utrzymania pracy? Do jakich poświęceń jesteśmy zdolni? Jakie granice przekraczamy, a jakich nie?! O tym opowiada ten interesujący film. Kamera idzie śladem ludzi, którzy w poszukiwaniu pracy zgłosili się na castnig. Bohaterowie opowiadają o swoich doświadczeniach. Mówią między innymi o mobbingu w pracy, o przykładach molestowania seksualnego, o niewolniczym traktowaniu pracowników w niektórych hipermarketach. Jeden z bohaterów - znakomicie wykształcony psycholog - opowiada o niemożności odnalezienia się na rynku pracy, o próbach znalezienia twórczej (także dorywczej) pracy poprzez uczestnictwo w różnych castingach. Wśród bohaterów jest także pani Bogusława, która dla kariery poświęciła swoją rodzinę. Straciła możliwość wychowywania dziecka. Film pokazuje również naszą nieumiejętność właściwego "sprzedania się" podczas spotkań z ewentualnym pracodawcą. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:02:31
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych