Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PÓJDŹMY WSZYSCY...

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2009
  • Barwny, 57 min

"Niepełnosprawność, to nie jest bylejakość. Gdy coś robimy, przedstawiamy, musi być to robione na bardzo wysokim poziomie. Osoby niepełnosprawne mogą tworzyć świat najistotniejszych wartości, jeśli tylko dostaną taką szansę".
To założenia Pani Izy. Reżyserka, od dziesięciu lat, raz w roku wraz z 40-to osobową grupą aktorów z porażeniem mózgowym, epilepsją, zespołem Downa, autyzmem, upośledzeniem umysłowym i fizycznym, przygotowuje przedstawienie "Polskie Betlejem - Przesłanie miłosierdzia". To spektakl, na który jej aktorzy czekają cały rok, do którego pilnie się przygotowują i który wyzwala w nich ogromne emocje. Tego jednego dnia aktorzy dostają szansę na wielkie oklaski. Mają okazję dania z siebie tego, co w nich najlepsze. Ich ambicja, mobilizacja, ciężka praca, radość i wielkie zaangażowanie sprawiają, że występ jest wielkim wzruszeniem dla nich, jako twórców, ale przede wszystkim dla publiczności, często niegotowej na taką dawkę przeżyć. Aktorzy doznają wielkiego spełnienia i nie wzruszają niepełnosprawnością, ale siłą i wyrazem swojej gry.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:24:44
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego