Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TYMOTEUSZ I PSIUŃCIO

 • Film animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1987
 • Gatunek:
  Film muzyczny, Film dla dzieci, Film lalkowy
 • Barwny, 35 mm, 16 mm, 751 m, Do zestawów porankowych.

Pluszowy miś Tymoteusz wędruje do sklepu. Spotyka opuszczonego pieska i przygarnia go, ale dręczą go obawy. Tatuś nie lubi psów. Nocą smutny piesek krąży po podwórku, a kiedy tatuś zasypia Tymoteusz wpuszcza go do domu. Gdy wszyscy śpią do domu zakrada się lis i pakuje do worka cały dobytek. Czujny piesek zaczyna szczekać i biegnie za uciekającym lisem. Wreszcie piesek wraca z odzyskanym łupem , a tatuś pozwala mu zostać w domu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 02:25:07
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego