Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Mariusz Palej

Mariusz Palej - galeria

 
zwiń

 • 1970. 01. 15
  Data urodzenia
  Kraków
 • 1995
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Operatorski PWSFTviT w Łodzi

Reżyser i operator filmowy, telewizyjny, scenarzysta krótkich form filmowych: wideoklipów i reklam.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2017
  Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!") Nagroda Publiczności nazwa nagrody: "Wędrujące Koziołeczki"
 • 2017
  Nowy Sącz (Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży "KinoJazda") Nagroda Główna "Złote Kadry" dla najlepszego filmu pełnometrażowego; za "niezwykłą i wzruszającą fabułę, ukazującą miłość między dzieckiem, a rodzicem. Niesamowite efekty specjalne i świetnie dobraną muzykę, która stwarza napięcie i trzyma w niepewności do samego końca"
 • 2017
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Wyróżnienie Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych za działania na rzecz przywrócenia tematu kina dla dzieci na polskim rynku w ostatnim roku
 • 2017
  Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda "Society Humanitarian Award"
 • 2017
  Chemnitz (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci "Schlingel") Nagroda Publiczności
 • 2017
  Chemnitz (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci "Schlingel") Wyróżnienie dla filmu młodzieżowego
 • 2016
  Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!") "Ale Debiut!"
 • 2016
  Lublin (Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Najmłodszych "W chmurach") Nagroda Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych za "błyskotliwy debiut w trudnej kategorii aktorskich filmów dla młodego widza"

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

Mariusz Palej w internecie
schowaj

2018.01.01 00:45:50
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plAnna Gostkowska