Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Małgorzata Gorol

Małgorzata Gorol - galeria

 
zwiń

 • 1986. 06. 01
  Data urodzenia
  Katowice
 • 2012
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  PWST w Krakowie
 • 2015
  Nagroda
  Nagroda dla najlepszej aktorki drugoplanowej za siłę i świeżość jej wersji Elfriede V w spektaklu "Podróż zimowa" na 8. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym "Boska Komedia" w Krakowie
 • 2015
  Nagroda
  Główna Nagroda Aktorska na 55. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych
 • 2016
  Nagroda
  "Warto", Nagroda Kulturalna "Gazety Wyborczej. Wrocław" w kategorii: Teatr
 • 2016
  Nagroda
  Nagroda im. Leona Schillera przyznana przez Zarząd ZASP za "znakomite kreacje aktorskie na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu, za poziom artystyczny i wirtuozerię wykonawczą"
 • 2016
  Nagroda
  "Talent Trójki" w kategorii: Teatr za "magnetyczne kreacje aktorskie w spektaklach Teatru Polskiego we Wrocławiu oraz za siłę scenicznego bycia, inteligencję i umiejętność precyzyjnego operowania zarówno ciałem, jak i głosem"

Aktorka. W latach 2013-2016 występowała w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Od roku 2016 aktorka Starego Teatru w Krakowie.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Małgorzata Gorol w internecie
schowaj

2018.01.14 01:56:45
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl