2024
Nagroda Gildii Scenarzystów Filmowych Nominacja, nagrodę otrzymał/a
Anna Maliszewska
2024
Nagroda Gildii Scenarzystów Filmowych Nominacja, nagrodę otrzymał/a
Julita Olszewska
2024
Nagroda Gildii Scenarzystów Filmowych Nominacja, nagrodę otrzymał/a
Dana Łukasińska
2024
2023
2023
2023
2023
2022
Praga (Międzynarodowy Festiwal Filmowy 3Kino) Nagroda Specjalna Jury
2022
2022
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda dla reżysera castingu, nagrodę otrzymał/a
Marta Kownacka
2022
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą
2022
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za debiut aktorski, nagrodę otrzymał/a
Marta Stalmierska
2022
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Pazur za film w kategorii: Inne Spojrzenie
2021
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za drugoplanową rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Andrzej Kłak
2021
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za muzykę, nagrodę otrzymał/a
Teoniki Rożynek
2020
Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Specjalna Jury
za "światowy rozmach oraz oryginalność w wykreowaniu spójnego autentycznego świata scenografią", nagrodę otrzymał/a
Allan Starski
2020
Odkrycia Empiku Nominacja w kategorii: Film
2020
Miami (Jewish Film Festival) Nagroda Publiczności
2020
2020
2020
2020
2020
2020
2020
2020
2020
2019
Warszawa (Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej) Grand Prix "Kamera Dawida"
2019
2019
Gdynia (Festiwal Filmowy) Nagroda za montaż, nagrodę otrzymał/a
Wolfgang Weigl
2019
2019
Gdynia (Festiwal Filmowy) Nagroda za montaż, nagrodę otrzymał/a
Robert Gryka
2019
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury za "propozycję doskonale zrealizowanego kina gatunkowego"
2018
2018
2018
2018
2018
2017
Seattle (Seattle Polish Film Festival) Nagroda Viewers Choice Award I Miejsce
2017
2017
Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") Wyróżnienie za "wizualną demonstrację wszechobecnej siły libido"
2017
Mogilno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Satyrycznych "Pyszadło") Nagroda dla najlepszego filmu
2017
Los Angeles (Festiwal Filmów Polskich) Nagroda im. Piotra Łazarkiewicza dla Młodego Talentu, nagrodę otrzymał/a
Michał Sobociński
2017
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda dla najlepszego aktora w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, nagrodę otrzymał/a
Arkadiusz Jakubik
2017
European Casting Director Award Nominacja do nagrody, nagrodę otrzymał/a
Marta Kownacka
2017
Bydgoszcz (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Camerimage") Nagroda Główna w Konkursie Filmów Polskich, nagrodę otrzymał/a
Maria Sadowska
2017
Bydgoszcz (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Camerimage") Nagroda Główna w Konkursie Filmów Polskich, nagrodę otrzymał/a
Michał Sobociński
2017
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Diamentowy Bilet
2015
Złota Taśma (Nagroda Koła Piśmiennictwa Filmowego SFP) w kategorii: film polski za rok 2014
2015
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za najlepszą rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2015
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") Nagroda Główna "Jańcio Wodnik" za najlepszy film fabularny
2015
Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Publiczności
2015
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda "Ponad Granicami" im. Krzysztofa Kieślowskiego
2015
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda im. Elżbiety Czyżewskiej dla najlepszego aktora, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2015
Nagroda KIPA za najlepszy debiut producencki Wyróżnienie Honorowe
za sukces frekwencyjny filmu, nagrodę otrzymał/a
Piotr Woźniak-Starak
2015
2015
Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") Nagroda Publiczności
2015
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda Publiczności
2015
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Wyróżnienie Specjalne w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, nagrodę otrzymał/a
Piotr Sobociński jr
2015
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Bursztynowe Lwy
2015
Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End") Nagroda dla najlepszego profesjonalnego filmu fabularnego
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2015
2014
Warszawa (Najlepsze Niezależne Filmy Świata "Grand Off") Nagroda dla najlepszej aktorki, nagrodę otrzymał/a
Kinga Preis
2014
2014
2014
2014
Los Angeles (Festiwal Filmów Polskich) Nagroda im. Piotra Łazarkiewicza dla Młodego Talentu, nagrodę otrzymał/a
Antoni Pawlicki
2014
Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia") Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Gwiazda Gwiazd Elle, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda Project London
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda za charakteryzację, nagrodę otrzymał/a
Aneta Brzozowska
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda za charakteryzację, nagrodę otrzymał/a
Agnieszka Hodowana
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Dziennikarzy
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Kot
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Rak
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za scenografię, nagrodę otrzymał/a
Wojciech Żogała
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Wielka Nagroda "Złote Lwy"
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Złoty Klakier (nagroda Radia Gdańsk dla najdłużej oklaskiwanego filmu)
2014
Drvengrad (Küstendorf International Film & Music Festival) Silver Egg Award
2014
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) "Złote Zęby" dla najbardziej interesującego filmu fabularnego
2014
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Publiczności
2014
Bratysława (FebioFest) Nagroda Publiczności
2014
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Brylantowy Bilet
2013
Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Nagroda Publiczności
2013
Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Nagroda Specjalna dla najlepszego filmu fabularnego
2013
Opole (Festiwal Filmowy "Opolskie Lamy") Nagroda Publiczności
2013
2013
Los Angeles (Festiwal Filmów Polskich) Nagroda "Bridging The Borders Award"
2013
Los Angeles (Festiwal Filmów Polskich) Nagroda im. Piotra Łazarkiewicza dla Młodego Talentu, nagrodę otrzymał/a
Julia Kolberger
2013
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za krótkometrażowy film fabularny za "świadomy warsztat i spójność konwencji w trudnej formie komediodramatu"
2013
Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi") Nagroda Główna w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych
2013
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda Specjalna Jury (w Konkursie Młodego Kina) za "perfekcję realizacyjną i umiejętność opowiadania o trudnych sytuacjach życiowych w sposób czuły, zabawny i prawdziwy"
2013
Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego "za dobrze skrojony, zabawny i słodkogorzki portret rodziny, który urzeka od początku do końca"
2012
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za debiut aktorski
za "podjęcie ryzyka, brawurę i... sukces", nagrodę otrzymał/a
Aleksandra Hamkało
2012
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Młodego Kina, nagrodę otrzymał/a
Barbara Białowąs