Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Piotr Downar-Zapolski

Piotr Downar-Zapolski

 
zwiń

 • 1990
  Data urodzenia
 • 2015
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (syn zmarłego)
  odcinki:
  NIC ŚMIESZNEGO (219)
 • 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Aleksander Mirski, student II roku socjologii na Uczelni im. Zabłockiego, chłopak Katarzyny Kościńskiej i ojciec jej nienarodzonego dziecka)
  odcinki:
  42
 • 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Leszek, partner Zuzy)
  odcinki:
  MISTRZ CZY UCZEŃ? (698)
 • 2004 - 2020
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (5 ról: kelner w restauracji, w której obiad spożywał Henryk Tomczak; chłopak z ogłoszenia o meblach, które rzekomo wyprzedawał Mikołaj "Mikser" Serczyński; chłopak dziewczyny na ulicy, którą Paweł Nowogrodzki pomylił z Amelią "Melką" Długosz (odcinek: 2502; w napisach nazwisko: Downar); barman w night clubie "Tattoo" należącym do Jarosława Kietlińskiego "Hiszpana"; Daniel, dealer narkotyków, znajomy Roksany "Roxy" Bartkowskiej, studentki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, koleżanki ze studiów Krystiana Domańskiego)

Piotr Downar-Zapolski w internecie
schowaj

2020.04.18 01:37:30
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman