2022
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda "Klimatyczny film" dla najbardziej ekologicznej produkcji filmowej
2021
Ischia (Ischia Film Festival) Wyróżnienie Specjalne
2019
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Platynowy Bilet
2018
Grand Video Awards
w kategorii: Branded Content, nagrodę otrzymał/a
Huyen Pham
2018
Grand Video Awards
w kategorii: Branded Content, nagrodę otrzymał/a
Marcin Nguyen
2017
Opole Lubelskie (Festiwal Kina Offowego "Filmoffo") Złoty Jeż Publiczności
2017
2017
2017
2017
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych
za najlepszy debiut producencki; I Nagroda, nagrodę otrzymał/a
Radosław Drabik
2017
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych
za najlepszy debiut producencki; I Nagroda, nagrodę otrzymał/a
Michał Chaciński
2016
Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za najlepszy krótkometrażowy film fabularny
2016
Winchester (Winchester Short Film Festival) Wyróżnienie Specjalne w kategorii: Krótkometrażowy film zagraniczny
2016
Walencja (Międzynarodowy Festiwal Filmów Średniometrażowych "La Cabina") Nagroda za rolę kobiecą, nagrodę otrzymał/a
Marta Mazurek
2016
Walencja (Międzynarodowy Festiwal Filmów Średniometrażowych "La Cabina") Nagroda za rolę kobiecą, nagrodę otrzymał/a
Aleksandra Adamska
2016
Toronto (Festiwal Polskich Filmów "Ekran") Nagroda dla najlepszego filmu
2016
Sofia (Festiwal Filmów Studenckich "Early Bird") Grand Prix
2016
Seattle (Seattle Polish Film Festival) Nagroda Viewers Choice Award
2016
Saloniki (Thess International Short Film Festival) Cinematic Achievement Award
2016
Rzym (Rome Independent Film Festival) Wyróżnienie Specjalne w kategorii studenckiego filmu krótkometrażowego
2016
Rijeka (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2016
Poczdam (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich "Sehsüchte") Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego filmu fabularnego
2016
Petersburg (Międzynarodowy Festiwal "Les Saisons Parisiennes") Nagroda za muzykę, nagrodę otrzymał/a
Bartosz Chajdecki
2016
Nowy Jork (shnit International Shortfilm Festival) Nagroda Główna "The Flaming Faun" w kategorii filmów do 40 minut
2016
Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") Nagroda Publiczności
2016
Meksyk (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Brązowa Palma w Konkursie Krótkich Filmów Fabularnych
2016
Luksemburg (Central and Eastern European Film Festival "CinEast") Nagroda Publiczności
2016
Largentiere (Festival du Film Artisanal et Audacieux) Nagroda za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Kamil Płocki
2016
Koszyce (Art Film Fest) Wyróżnienie Specjalne
2016
Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Nagroda za najlepszą reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Aleksandra Terpińska
2016
Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Nagroda za najlepszy polski film
2016
Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia") Grand Prix
2016
Honolulu (Honolulu Film Awards) Nagroda za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Piotr Więckowski
2016
Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Fabuła
2016
Eberswalde (Internationale Filmfest) Nagroda "e" dla najlepszego filmu krótkometrażowego
2016
Drezno (Dresden Filmfest) Nagroda Jury Młodzieżowego
2016
Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End") Nagroda dla najlepszego profesjonalnego filmu fabularnego
2016
Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) Nagroda Publiczności
2016
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda dla najlepszej komedii
2016
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Publiczności
2015
Wrocław (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Nowe Horyzonty"; do roku 2010 "Era Nowe Horyzonty") Nagroda Specjalna w konkursie "Powiększenie"
2015
San Diego (California Film Awards) Gold Award w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
2015
Rzym (Roma Cinema DOC) Nagroda dla najlepszego międzynarodowego filmu krótkometrażowego
2015
Rzym (Roma Cinema DOC) Wyróżnienie Specjalne
za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Kamil Płocki
2015
Miami (Miami Independent Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
2015
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Wyróżnienie za "temat oraz podjęcie ryzyka w sferze nieoczywistego języka filmowego. Za odkrycie Ameryki w krajobrazie polskiej prowincji"
2015
Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi") III nagroda w Konkursie Filmów Krótkometrażowych
2015
Bydgoszcz (od roku 2010; w latach 1993-99 Toruń; w latach 2000-09 Łódź) (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Plus Camerimage") "Złota Kijanka" w Konkursie Etiud Studenckich, nagrodę otrzymał/a
Bartosz Bieniek
2015
Bydgoszcz (od roku 2010; w latach 1993-99 Toruń; w latach 2000-09 Łódź) (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Plus Camerimage") Nagroda Specjalna nagroda pod patronatem Stowarzyszenia Filmowców Polskich w Konkursie Etiud Studenckich
2015
Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") I Nagroda w Konkursie Polskim "Studenci" za "brawurowo zrealizowaną i poruszającą opowieść o dwóch dziewczynach, poszukujących spełnienia amerykańskiego snu w realiach polskiej prowincji"
2014
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Dyplom Honorowy
za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Jarosław Stawirej
2014
Deutscher Kamerapreis Nominacja w kategorii: Film krótkometrażowy, nagrodę otrzymał/a
Piotr Uznański
2013
Petersburg (Międzynarodowy Festiwal Debiutów i Filmów Studenckich "Początek") Nagroda za najlepszy scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Kasior
2013
Nowa Sól (Solanin Film Festiwal) Wyróżnienie w kategorii: Kino Profesjonalne za "temat, Schuchardta i Forda Capri"
2013
2012
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za krótkometrażowy film fabularny za "umiejętność kreowania wiarygodnych postaci i prawdziwych emocji"