2021
Wrocław (Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa) "Złoty Szczeniak" za drugoplanową kreację aktorską męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Włosok
2021
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Platynowy Bilet
2020
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za drugoplanową rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Włosok
2020
2015
Warto (Nagroda Kulturalna "Gazety Wyborczej. Wrocław") Nagroda w kategorii: Film, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Skonieczny
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Nagroda dla najlepszego filmu
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Nagroda Jury
2015
Union Internationale du Cinema UNICA Złoty Medal w kategorii filmów szkolnych
2015
Nagroda PSC (Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych) Nominacja, nagrodę otrzymał/a
Kacper Fertacz
2015
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) Grand Prix w kategorii: Film studencki
2015
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA) Nagroda w kategorii: Film studencki
2015
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Stroiński
2015
Gdańsk (Europejski Festiwal Filmowy "Euroshorts") Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego za najlepszy film fabularny
2015
2014
Sopot (Sopot Film Festival) Wyróżnienie Honorowe za reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Skonieczny
2014
Sofia (Festiwal Filmów Studenckich "Early Bird") nagroda dla najlepszego zagranicznego filmu studenckiego
2014
Sofia (Festiwal Filmów Studenckich "Early Bird") Wyróżnienie za najlepsze zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Bartosz Świniarski
2014
Praga (Międzynarodowy Festiwal Debiutów i Filmów Studenckich) Nagroda Publiczności
2014
New Brunswick (New Jersey Film Festival) Wyróżnienie
2014
Motovun (Festiwal Filmowy) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
2014
Łódź (Forum Kina Europejskiego "Cinergia") Wyróżnienie w konkursie międzynarodowym
2014
Lublin (Międzynarodowy Festiwal Młodego Kina "Pełny Metraż") Nagroda Główna
2014
Los Angeles (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Arpa" Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
2014
Kustendorf (International Film and Music Festival) Nagroda za najlepsze zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Bartosz Świniarski
2014
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za rolę kobiecą
"za naturalność, świadomość artystyczną i subtelność używanych", nagrodę otrzymał/a
Agnieszka Wosińska
2014
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Wielki Jantar za pełnometrażowy debiut fabularny "za konsekwentny, odważny styl, śmiałą konstrukcję dramaturgiczną i niczym nieskrępowaną wolność twórczą"
2014
Kędzierzyn-Koźle (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka") Wyróżnienie
2014
Jekaterynburg (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich "Kinoproba") Nagroda dla najlepszego studenckiego filmu fabularnego
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda za debiut aktorski, nagrodę otrzymał/a
Jaśmina Polak
2014
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival; od roku 2014 Festiwal Filmowy w Gdyni) Nagroda Szkoły Wajdy (w Konkursie Młodego Kina)
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za debiut reżyserski lub drugi film, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Skonieczny
2014
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Kacper Fertacz
2014
Crested Butte (Festiwal Filmowy) Nagroda Specjalna Jury
2014
Bytom (Bytom Film Festiwal) Grand Prix dla najlepszego filmu
2014
Bytom (Bytom Film Festiwal) Nagroda Specjalna Jury za najlepsze zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Bartosz Świniarski
2014
Bydgoszcz (od roku 2010; w latach 1993-99 Toruń; w latach 2000-09 Łódź) (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Plus Camerimage") Nagroda Główna w Konkursie Filmów Polskich, nagrodę otrzymał/a
Krzysztof Skonieczny
2014
Bydgoszcz (od roku 2010; w latach 1993-99 Toruń; w latach 2000-09 Łódź) (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Plus Camerimage") Nagroda Główna w Konkursie Filmów Polskich, nagrodę otrzymał/a
Kacper Fertacz
2014
Berkeley (Video and Film Festival) Student Visionary Award
2013
Warszawa (Festiwal Filmów Szkoły Filmowej w Łodzi "Łodzią po Wiśle") Wyróżnienie
2013
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda Publiczności
2013
Nagroda PSC (Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych) Nominacja, nagrodę otrzymał/a
Radosław Ładczuk
2013
MocArt RMF Classic w kategorii: Wydarzenie Roku; za "autentyczny i przejmujący obraz, który przyciągnął do kin półtora miliona widzów i stał się najpopularniejszym polskim filmem 2012 roku"
2013
Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda dla najlepszego aktora w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Schuchardt
2013
Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa" Specjalna
2013
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Bursztynowe Lwy
2013
Cork (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Grand Prix International
2013
Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") I Nagroda w Konkursie Polskim "Studenci" za "naturalny i bezpretensjonalny obraz relacji międzyludzkich w zamkniętej społeczności"
2013
2013
2013
2013
2013
2013
2013
2013
2013
2013
2012
Złota Kaczka (przyznawana przez pismo "Film") dla najlepszego film sezonu 2011/2012
2012
Złota Kaczka (przyznawana przez pismo "Film")
za najlepszy scenariusz filmowy sezonu 2011/2012, nagrodę otrzymał/a
Maciej Pisuk
2012
Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival) Nagroda Internautów Wirtualnej Polski
2012
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Dziennikarzy za "oryginalne przedstawienie autentycznej historii artysty, osadzonej we współczesnej kulturze młodzieżowej"
2012
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za debiut reżyserski lub drugi film, nagrodę otrzymał/a
Leszek Dawid
2012
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za drugoplanową rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Schuchardt
2012
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za drugoplanową rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Dawid Ogrodnik
2012
Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) Nagroda za reżyserię, nagrodę otrzymał/a
Leszek Dawid
2012
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Platynowy Bilet