Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Kurs dla asystentów realizatorów dźwięku

10 sierpnia 2021

Szkoła Wajdy we współpracy z Teatrem Polskiego Radia i wykładowcami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zapraszają na intensywny kurs dla asystentów realizatora dźwięku i mikrofoniarzy.


Uczestnicy kursu w krótkim czasie będą mogli uzupełnić i ugruntować swoją wiedzę z zakresu realizacji dźwięku i podnieść swoje kwalifikacje. Pod okiem praktyków, odpowiedzialnych za dźwięk na planach filmowych oraz w studiach nagraniowych w niecałe trzy miesiące zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat obsługi planu dźwiękowego z użyciem najnowocześniejszych technik przewodowych i bezprzewodowych oraz poznać podstawy realizacji dźwięku.

Uczestnicy weźmą udział w zajęciach ze specjalistami zajmującymi się realizacją dźwięku w Polsce, w tym m.in. z Krzysztofem Jastrzębiem, Leszkiem Freundem, Michałem Robaczewskim i Tomaszem Wieczorkiem.

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne jak i praktyczną naukę na planach filmowych. Zajęcia odbywać się będą na terenie Szkoły Wajdy, w lokacjach plenerowych, w pomieszczeniach UMFC, WFDiF oraz w studiach Polskiego Radia.

Nad jakością kursu czuwać będą Wojciech Marczewski, Jerzy Murawski i Joanna Napieralska. Uczestnicy otrzymają dyplomy wraz z rekomendacją wykładowców poświadczającą gotowość do podjęcia pracy.

Nabór na kurs Fishing Sound i inne kursy Szkoły Wajdy trwa do 30 września 2021.
Więcej informacji na stronie kursu.

© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego