Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

"Inni ludzie" najlepsi w Koszalinie

11 czerwca 2022

W Koszalinie zakończyła się 41. edycja festiwalu "Młodzi i Film". Główną nagrodę festwalu, Wielkiego Jantara zdobył film "Inni ludzie" w reżyserii Aleksandry Terpińskiej.

Pozostałe nagrody jury Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych przyznało:W Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Dokumentalnych nagrody zdobyli:W Konkursie Krótkometrażowych Debiutów Filmowych nagrody zdobyli:
Nagrodę Dziennikarzy wręczono filmom: "Chrzciny" w reżyserii Jakuba Skocznia, "Bóg i wojownicy lunaparków" w reżyserii Bartłomieja Żmudy, "Martwe małżeństwo" w reżyserii Michała Toczka.

Nagrodę Jury Młodzieżowego otrzymał film "Sonata" w reżyserii Bartosza Blaschke.

Nagrodę Publiczności otrzymał film "Sonata" w reżyserii Bartosza Blaschke.

Nagrodę Stowarzyszenia Kobiet Filmowców otrzymała Agnieszka Dąbrowska za scenariusz filmu "Za duży na bajki".

Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Kin Studyjnych otrzymał film "Braty" w reżyserii Marcina Filipowicza.

© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor