Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CAMERA CAFE

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2004
 • Premiera:
  2004. 03. 01
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny, łącznie 78 odcinków, 63 odcinki x ok. 7 min , kolejne odcinki x ok. 20 min

Każdy pracownik firmy korzysta z automatu do kawy. Automat jest świadkiem naszych radości i smutków. Gdyby umiał mówić! Przy kawie ludzie rozmawiają o problemach życia codziennego, firmie, polityce i wszystkich nowościach, zwierzają się sobie i plotkują. Firma, w której zainstalowany jest ten automat, może mieścić się w każdym mieście i miasteczku, i działać w każdej branży. Widz oglądając biurowe życie z perspektywy tegoż automatu jest niewidzialnym podglądaczem w samym środku zdarzeń. Stali bohaterowie to najbardziej reprezentatywna grupa pracowników pewnej firmy - 14 postaci odtwarzanych przez starannie dobrany zespół aktorów. Gościnnie w serialu pojawią się też: instalator automatu, posłańcy, komiwojażer, serwisanci oraz rodzina i przyjaciele głównych bohaterów. Postaci, na pierwszy rzut oka stereotypowe, z biegiem czasu, ukazują swoją głębię i złożoność. Skonstruowane są tak, by każdy mógł się z nimi identyfikować. [TVN]

Odcinek 1: Jacek i Roman: Jacek z Romkiem zdradzają sekrety męskiej przyjaźni. Trzy dwudziestki Jacek uczy się od konserwatora automatu do kawy podstaw sprzedaży bezpośredniej.
Odcinek 2: Liga mistrzów: Jacek i Romek szykują się na mecz piłkarskiej ligi biznesu z odwiecznym wrogiem - firmą Diwitex. Niestety, z braku klasowego bramkarza przyjmują do zespołu ofermę - Sylwka. To nie może skończyć się dobrze. Konstelacja skorpiona: Asia opowiada o wieczorze spędzonym z idealnym mężczyzną. Jednak czy naprawdę idealnym?
Odcinek 3: Tajemniczy wirus: Maja ma kłopoty z żołądkiem, za co zdaniem Fretki i Romana odpowiedzialna jest miejscowa kafeteria. Plotkary: Maja z Brygidą w "największej tajemnicy" obgadują koleżanki i kolegów.
Odcinek 4: Petent: Do firmy przychodzi człowiek, który bardzo stara się o pracę. Jest tak zdeterminowany, że atakuje Romka nożem. Zarówno Romek, jak i Sylwek "dzielnie" odpierają atak. Kim jest ten człowiek: Nikt nie potrafi rozpoznać kucharza, gdy pokazuje się bez swego charakterystycznego nakrycia głowy.
Odcinek 5: Depresja Mai: Gdy Maja ma depresję, nie należy lekceważyć jej niemego wołania o pomoc. Wakacje chomika: Asia jedzie na urlop, oddaje Romkowi pod opiekę ukochanego chomika.
Odcinek 6: Marcin specjalista: Marcin postanawia utworzyć jednolity system komputerowy, pozwalający kontrolować wszystkie urządzenia w biurze. Nowa recepcjonistka: Julia - nowa telefonistka - wydaje się być sympatyczną osobą, jedynie jej słownictwo budzi zastrzeżenia.
Odcinek 7: Kto to napisał?: Karolina prowadzi dochodzenie w sprawie wulgarnego napisu w toalecie. Kolor szmalu: Sylwek usiłuje odzyskać pieniądze, które pożyczył kiedyś Jackowi, okazuje się to jednak bardzo skomplikowane.
Odcinek 8: Gest prawdę ci powie: Romek ucząc się języka gestów popełnia życiowy błąd. Ludmiła: Romek i Sergiusz próbują naprawić życie firmowej sprzątaczce. Nie jest to jednak prostym zadaniem.
Odcinek 9: VIP: Sylwek proponuje Fretce wspólne oglądanie turnieju tenisowego. Nęci ją miejscem w trybunie obok Michalczewskiego. Fretka nie wierzy. Żona prezesa: Tragiczne żniwo weekendu: zdrada małżeńska żony Szefa plus okradziony domek letniskowy Romana z powodu niedbalstwa Jacka.
Odcinek 10: Niezły numer: Maja i Fretka znajdują wypełniony test w czasopiśmie erotycznym. Nie wiedzą jednak, do kogo gazetka należy. Sekretarką być: Zdaniem Fretki Asia zanadto poświęca się dla firmy. Asia z kolei uważa, że Fretka jest za mało kobieca. Fretka nie może się z tym pogodzić.
Odcinek 11: Co dziś robisz?: Jacek z Romkiem napuszczają Sylwka na wspólny wypad na dziewczyny. Poseł: Pojawienie w firmie znanego polityka, ujawnia dwulicowość Romka.
Odcinek 12: Nowe życie: Po testach na efektywność Roman i Jacek postanawiają odejść z firmy i rozpocząć życie na nowo. Zaproszenie na obiad: Jacek zaprosił Zygmunta na obiad, nie przewidział jednak nieopatrznie pozwolił mu wybrać restaurację.
Odcinek 13: Abdul W biurze pojawia się Abdul którego egzotyczne imię nie może zapaść w pamięci Zygmuntowi. Łowca głów: Jacka zaczepia "łowca głów". Namawia go do zmiany firmy. Jacek daje się omotać pochlebstwami.
Odcinek 14: Namiętność: Zygmunt kompletnie traci głowę dla Kai i chce zacząć z nią nowe życie. Epidemia: Tajemnicza epidemia dopada w firmie niemalże wszystkich. Traf chciał, że stało się to w pierwszym dniu inwentaryzacji. Zygmunt zostaje posądzony o mobbing!
Odcinek 15: Korporacja: Romek mimo oczywistych korzyści nie chce pogodzić się z myślą, że ich firmę kupił azjatycki inwestor. Oddanie moczu: Jacek pilnie szuka pomocy, z powodu stresu nie może oddać moczu na badanie.
Odcinek 16: Dzień dziecka: Romek nie chce przebrać się za Klauna z okazji dnia dziecka. Zmienia jednak zdanie ze względu na Karolinę. Wykapany ojciec: Do biura przychodzi Karina z nowonarodzonym dzieckiem - koleżanki zastanawiają się, czy mały jest podobny do niej, czy do ojca.
Odcinek 17: Powrót: W biurze pojawia się Grzegorz - wylany z firmy pięć lat temu. Obecnie bezrobotny i załamany. Urodziny Sylwka: Sylwek zaprasza kolegów i koleżanki na urodziny, które organizuje u swojej mamy.
Odcinek 18: Prowincja: Odbywający staż handlowy Szymek musi odwiedzać prowincjonalne miasteczka, do których wysyła go jego zwierzchnik, Jacek. Molestowanie: Pod wpływem kolegów Maja zaczyna wierzyć, że jest psychicznie gnębiona przez Karolinę.
Odcinek 19: Duże biuro: Jacek cieszy się, że ma teraz duże biuro ale koledzy nie podzielają jego entuzjazmu. Dialog z głuchym: Kierowca szefa okazuje się być człowiekiem wyjątkowo nierozgarniętym. Nie sposób się z nim dogadać.
Odcinek 20: Jak będę duży: Jacek i Romek właśnie podpisali kontrakt z Japończykami. Przerywają Asi i Sylwkowi bardzo poważną rozmowę. Koleżaneczki: Asia i Fretka obgadują Maję, która nieco przytyła. Za sprawą Karoliny wszystko wychodzi na jaw. I awantura gotowa.
Odcinek 21: Strajk Romek spełnia zachciankę Jacka i organizuje strajk. Urlopy: Nadchodzą wakacje. Okazuje się, że nie dla wszystkich będzie to czas wypoczynku.
Odcinek 22: Homonin: W firmie pojawia się gość, którego imię i nazwisko brzmi Jacek Darewicz. Nasz Jacek Darewicz nie może uwierzyć, ze ktoś może nazywać się tak samo jak on. Pozytywne Wibracje: Fretka zdradza Romkowi tajemnice kobiet.
Odcinek 23: Przeprowadzka: Pracownicy buntują się przeciw przeprowadzce biura. Bomba: Marcin wnosi do firmy jakiś pakunek. Okazuje się, że jest to własnoręcznie skonstruowana...BOMBA!!
Odcinek 24: Wystawa W biurze pojawia się wyjątkowa wystawa sztuki, Jacek i Romek nie szczędzą słów krytyki. Prawo jazdy: Maja zdaje egzamin na prawo jazdy, kilku lekcji teorii udziela jej Jacek, który własnie oddał samochód do warsztatu po kolejnej stłuczce.
Odcinek 25: Konkurs: Jacek i Romek szukają sposobu na odebranie Sylwkowi wygranej w zakładowym konkursie. Właściwe słowa: Kierowca szefa okazuje się być człowiekiem wyjątkowo nierozgarniętym. Nie sposób się z nim dogadać.
Odcinek 26: Miesiąc na Białorusi: Karolinę czeka wyjazd z Zygmuntem do filii firmy na Białorusi. Wygląda na to, że Karolina zrobi wszystko żeby się wymigać. Kto na tym skorzysta? Cięcia budżetowe: Kłopoty żołądkowe Jacka znowu dały znać o sobie. Niestety stało się to akurat w dniu, w którym Zygmunt zarządził cięcia budżetowe i zwolnił lekarza.
Odcinek 27: Interes: Jacek, wymądrzając się przed dystrybutorem sprzętu biurowego, wpada w handlową pułapkę. Kiepska inwestycja: Zygmunt jest gotów na wszystko, by zachęcić przedstawiciela amerykańskiego funduszu emerytalnego do zainwestowania w jego firmę. Misja: Asia, na zlecenia szefa, ma odnaleźć w firmie anarchistów. Stłuczka: Jacek ma stłuczkę z pracownikiem konkurencyjnej firmy. Robi, co może, żeby nie ponieść odpowiedzialności. Rachunki Jacka. Ciąża.
Odcinek 28: Golf: Romek wybiera się z szefostwem pograć sobie w golfa. Jacka bardzo śmieszy ten snobizm kolegi. Szantaż: Prośba Jacka o podwyżkę została odrzucona. W ramach zemsty Jacek chce się przenieść do konkurencji.
Odcinek 29: Test: Psychologiczne badanie Mai zamienia się w podryw. Niepełnosprawny: Przyjęcie do pracy niepełnosprawnego staje się okazją do załatwienia kilku prywatnych interesików.
Odcinek 30: Czarne myśli: Julian jest takim pesymistą, że dosmuca nawet zawsze pogodnego Jacka. Biedne zwierzątko: Maja i Roman znajdują zdychającą mysz i zastanawiają się, jak ulżyć jej cierpieniom.
Odcinek 31: Przestrzeń biurowa: Pojawia się nowa pracownica. Jacek i Romek mają zdecydować, który z nich ma jej udostępnić swoje biuro. A pracownica jest bardzo ponętna. Wyrzut: Zawodowy sukces Jacka przeradza się w katastrofę. Przyjacielska przysługa: Roman i Jacek proszą jeden drugiego o wyświadczenie niewielkiej przyjacielskiej przysługi. Stażystka: Panowie zatrudnieni w firmie cieszą się na przybycie nowej stażystki, jednak okazuje się, że jest ona już po pięćdziesiątce. Siłownia: Sylwek spędza wiele czasu na siłowni, natomiast Roman nie jest entuzjastą ćwiczeń fizycznych i daje to odczuć trenerowi Sylwka. Akcja charytatywna: W firmie odbywa się akcja charytatywna na rzecz biednych dzieci. Pracownicy starają się sprzedawać różne fanty. Ile jednak będą miały z tego dzieci?
Odcinek 32: Wielkie przeboje i wyboje: Sylwek postanawia wziąć udział w radiowym quizie, jednak Jacek uważa, że właśnie on lepiej odpowie na zadawane pytania. Nowy kumpel: Jurek, nowy pracownik, uważa Romka i Jacka za swych dobrych kumpli, oni jednak nie są nawet w stanie przypomnieć sobie jego imienia.
Odcinek 33: Strajk komunikacji: Komunikacja miejska strajkuje, więc pracownicy maja poważny problem, jak dostać się do domów. Matematyczny geniusz: Matematyczne uzdolnienia Sylwka robią wielkie wrażenie na Marcinie, a Sylwek jest zachwycony, że wreszcie znalazł wdzięcznego słuchacza.
Odcinek 34: Ziółka: Kuzynka Fretki, stażystka w firmie zaczyna dorabiać sobie w mocno nielegalny sposób. Szkoda Wiesława: Zbiórka na kwiaty dla zmarłego stróża zmienia się w sąd nad nieboszczykiem.
Odcinek 35: Badania okresowe: Podczas badań okresowych w firmie okazuje się, że wiele osób cierpi na niebezpieczne choroby. Film firmowy: W firmie pojawia się człowiek mający nakręcić film o jej pracownikach. Nagle wszyscy czują w sobie aktorski talent.
Odcinek 36: Tango: Jacek zapisuje się na kurs tanga, licząc, że pomoże mu to podrywać czterdziesto- i pięćdziesięcioletnie panie. List: Maja zgubiła list, a raczej rodzaj donosu, który Karolina napisała do Prezesa na Zygmunta. Pojawia się niebezpieczeństwo, że Zygmunt odnajdzie ów list jako pierwszy.
Odcinek 37: Na Narty: Pracownicy firmy szykują się do wyjazdu na narty do Szczyrku. Karolinie nie bardzo uśmiecha się taka impreza. Podczas ostatniego wyjazdu ktoś udekorował lampę w stołówce jej bielizną. Niepokoje szefa: Zygmunt źle znosi stresy związane z pełnieniem kierowniczej funkcji i szuka pomocy u Wiktora.
Odcinek 38: Pogrzeb: Sylwek organizuje pogrzeb swojej cioci, jako dobry księgowy nie zapominając o zasadach oszczędności. Miłość w płomieniach: Gdy w biurze zaczynają wyć syreny alarmowe, Roman uważa, że to nic poważnego i powstrzymuje Jacka i Karolinę od wyjścia z budynku.
Odcinek 39: Premia: Sylwek otrzymuje zaskakująco wysoką premię, co irytuje Fretkę i Romana. Tragiczna noc: Jacek musi zostać w firmie po godzinach. Niestety, zbyt gorliwy ochroniarz bierze go za złodzieja, podobnie Marcina. Obaj ledwie uchodzą z życiem.
Odcinek 40: Kumpel gej:Karolina marzy o kumplu, który byłby gejem. Uważa, że tylko z takim mężczyzną znalazłaby wspólny język. Kiedy jednak pojawia się prawdziwy gej, Marcin, okazuje się, że nie jest to takie proste. Feng Shui: W biurze pojawia się konsultantka od Feng-Shui i bez pytania przemeblowuje pokój Romana.
Odcinek 41: Paranoja: Plotka o zwolnieniu doprowadza lękliwego Sylwka do szału. Awaria: Sylwek ma dwie lewe ręce. Najpierw psuje automat do kawy, próbując go naprawić psuje windę. Próbując naprawić windę pogrąża firmę w ciemnościach.
Odcinek 42: Pytania-odpowiedzi: "Elita firmy" - Zygmunt z Karoliną, zostają ośmieszeni przez sekretarkę. Szkolenie: Firma szykuje się do wyjazdu na szkolenie. Zarówno panie jak i panowie kombinują, że skoro pokoje mają być dwuosobowe, a w firmie jest nierówna ilość mężczyzn i kobiet, to któryś pokój będzie koedukacyjny.
Odcinek 43: Pożegnanie: Jacek z Romkiem niezbyt szczerze współczują zwolnionej z pracy Wandzie. Paradoks czasu: Romek ma problem - zastanawia się, co by zrobił, gdyby mógł cofnąć czas.
Odcinek 44: Spisek: Romek jest zestresowany, bo czuje, że ludzie z firmy coś przed nim ukrywają. Wietrzy jakiś podstęp. Integracja: Roman torpeduje pomysł integracyjnego wyjazdu.
Odcinek 45: Zakład: Jacek gubi się w hazardzie. Dobrowolna składka: Fretka jest oburzona, że Asia dała tylko 20 złotych na prezent dla odchodzącej na emeryturę koleżanki.
Odcinek 46: Pizza: Zygmunt rozpoczyna walkę z plagą spóźnień do pracy. Jackowi i Romkowi bardzo się to nie podoba. Postanawiają się na nim zemścić tylko, że nie bardzo wiedzą, jak. Partia golfa: Zygmunt wybiera się na partyjkę golfa z Prezesem. Jest ubrany jak profesjonalny gracz golfa, przez co cała firma się z niego nabija.
Odcinek 47: Wiadomość: Karolina żąda ujednolicenia nagrań na elektronicznych sekretarkach. Pieszczoty: Maja chce być molestowana, w tym celu szantażuje Romana.
Odcinek 48: Świat zwierząt: Jacek usiłuje poderwać Karolinę rozmawiając z nią o programach przyrodniczych w telewizji, mylą mu się jednak obce słowa. Szansa psychologa: Psycholog Sergiusz stara się za wszelką cenę zachęcić pracowników firmy by korzystali z jego usług.
Odcinek 49: Renta: Jacek podpuszcza Romka, by poważniej potraktował kontuzję i postarał się o rentę. Złamanie: Romek widząc, że podczas zwolnienia lekarskiego szefowie chcą go zepchnąć na boczny tor, decyduje się na zemstę.
Odcinek 50: Zakochany Romek: Romek chwali się, że spał z dziewczyną z firmy, ale nie chce powiedzieć, z którą. Jacek spędza cały dzień na dedukcji i poszukiwaniu właściwej osoby. Rehabilitacja: Do firmy przychodzi nowy pracownik - bardzo skruszony były więzień. Jacek i Romek są dla nowego bardzo przyjacielscy i tolerancyjny - dopóki komuś w firmie nie zginie portfel.
Odcinek 51: Randka: Maja próbuje poderwać Sylwka, chce umówić się z nim na randkę. Rzecz okazuje się trudniejsza w rzeczywistości, niż w założeniach. Głupia sprawa: Ręka Sylwka utknęła w automacie z kawą. Z okazji korzysta Romek, próbuje Sylwka szantażować. Żąda podwyżki.
Odcinek 52: Barwy tęczy: Wszyscy zachwycają się supernowoczesnym zegarkiem Marcina, tylko Jacek uważa, że większym cudem techniki jest szwajcarski scyzoryk. Błąd: Jacek dzięki błędowi w księgowości zostaje milionerem.
Odcinek 53: Pomoc prawna: Asia uważa, że Zygmunt maltretuje ją psychicznie, prosi więc o pomoc adwokata, specjalistę od prawa pracy. Jak John Malkovitch: Po obejrzeniu "Być jak John Malkovitch" Roman marzy by, jak bohater tego filmu, przeniknąć do cudzego umysłu.
Odcinek 54: Loteria: Nastoletnia córka Zygmunta wykorzystuje podstęp i organizuje w biurze loterię. Przyjaciel: Roman sprawdza granice przyjaźni.
Odcinek 55: Efektowny powrót: W biurze ma się pojawić dawny dyrektor do spraw finansowych; pracownicy wydają przyjęcie na jego cześć.
Odcinek 56: Stan szoku: Jacek miał kolejną stłuczkę - tym razem wjechał w policyjny radiowóz. Obawia się, że policja tym razem mu nie popuści. Tabela: Na firmowej tablicy zostaje zawieszona tabela przedstawiająca zakres obowiązków i ocenę efektywności pracowników. Roman jest oburzony, uważa, że będzie ona przyczyną nieporozumień między personelem.
Odcinek 57: Kultura: Jacek próbuje poderwać na ambitną lekturę Beatę. Sprzedawca: Julka namawia Jacka, by za striptease sprzedał kilka trefnych walkmanów.
Odcinek 58: Zły humor: Fretka z Mają odkrywają tajemnicę złego humoru kobiet i mężczyzn. Wizerunek: Jacek przechodzi kryzys psychiczny i postanawia zmienić swój wizerunek.
Odcinek 59: Anonim: Jacek wypiera się autorstwa anonimowego donosu. Rozmowa kwalifikacyjna: Jarek przychodzi do biura na rozmowę kwalifikacyjną - Jacek udziela mu rad, jak zrobić dobre wrażenia na szefie.
Odcinek 60: Wypadek: Romek pożycza samochód od Jacka i uderza w inny wóz. Jacek już ma mu wybaczyć, gdy okazuje się, że inny wóz jest wozem Karoliny. Orgazm: Jacek szuka skutecznej metody na seksualne zaspokojenie żony.
Odcinek 61: Zaproszenie: Jacek z Romkiem poszukują właściciela zaproszenia na sadomasochistyczną imprezę. Zapłodnienie: Maja chce mieć dziecko i decyduje się na zapłodnienie in vitro. Kłopot w tym, że na dawcę nasienia wybiera Jacka!
Odcinek 62: Ranne ptaszki: Romek jest niewyspany i od samego rana potwornie nieprzyjemny dla otoczenia. Okazuje się, że w niektóre dni ranek może przedłużyć się do wieczora. Klub filmowy: Schadzka Romka kończy się niespodziewanymi kłopotami.
Odcinek 63: Uprzedzenie: Jacek zażarcie obgaduje nowego pracownika z działu eksportu. Kiedy ten pojawia się przed nim i ma pretensje -Jacek zwala wszystko na Maję - zwłaszcza, że nowy zna aikido. Walizeczka: Sylwek z Szefem wylatują na tajemniczą wysepkę. Szef powierzył Sylwkowi równie tajemniczą walizeczkę. Romek i Jacek zrobią wszystko, by poznać jej zawartość.

2 Seria
Odcinek 64: Jednoręki bandyta
Popsuty automat podaje niewłaściwe napoje. Romek, Jacek i Sylwek starają się go "rozgryźć". Korespondencja: Jackowi wpada w ręce list do Karoliny. Bez skrupułów otwiera go i czyta go Romkowi na głos. Karolina dowiaduje się o tym i odpłaca się Jackowi pięknym za nadobne. Feromony: Sylwek odkrywa, że jego feromony na nikogo nie działają. Czy rzeczywiście na nikogo? Stoisko: Jacek próbuje wywinąć się z wyjazdu na nudne targi. Seksmaniacy: Pod wpływem artykułu, Jacek z Romkiem i Sylwkiem postanawiają zacząć dbać o zdrowie... w dość nietypowy sposób. Najsłabsze ogniwo:W biurze panuje radość z powodu bliskiego odejścia Karoliny.
Odcinek 65: Dzień z życia pani Karoliny: Karolina uświadamia sobie, że nikt w pracy jej nie lubi i próbuje to zmienić. Wielki człowiek: Jacek nieudolnie odgrywa rolę filantropa. Targi: Romek i Jacek próbują wygryźć Marcina z wyjazdu na targi. Romek chce zająć jego miejsce. Krótki film: Marcin kręci krótki filmik o firmie; pracownicy występują w nim w rzekomo naturalnych sytuacjach. Przeminęło z wiatrem: Fretka uczy Maję erotycznych zachowań. Śmierdziel: Przy kawiarce pojawia się pracownik z innego piętra - cechuje go bardzo niemiły zapach.
Odcinek 66: Narzeczony Asi: Po Asię przychodzi jej narzeczony, który, jak się okazuje, był kiedyś wraz z Romanem na obozie wojskowym dla studentów. Idealna wymówka: Jacek chce wyjść wcześniej z biura. Musi jednak najpierw znaleźć pretekst i przechytrzyć Karolinę. Bestseller: Maja okazuje się być autorką literatury erotycznej. Totek: Pracownicy postanawiają zagrać w totka. Każdy typuje swój szczęśliwy numerek. Uwaga: ptaszek: Jacek i Romek fotografują się wzajemnie bez majtek, sądząc, że aparat należy do Mai. Okazuje się, że należy on jednak do Karoliny, a zdjęcia zaraz obejrzy prezes na posiedzeniu zarządu. Głosowanie: Romek i Jacek rywalizują o miejsce szefa związków zawodowych. W tej walce wszystkie chwyty są dozwolone.
Odcinek 67: Randka: Beata prowadzi erotyczne rozmowy przez telefon używając wkładanej do ucha mikrosłuchawki. Zarówno Jacek, jak i Romek są przekonani, że to właśnie do nich kieruje łóżkowe propozycje. Prawdziwe uczucie: Roman traci głowę dla Julki. Ponieważ ona nie odwzajemnia jego uczuć, postanawia posłużyć się podstępem, by ja zdobyć. Kwestia zasad: Romek udaje wielkiego związkowca, przyjaciela ludzi pracy. Do momentu, gdy trzeba naprawdę bronić zwolnionego pracownika. Urodziny Sylwka: W dniu urodzin Sylwek czeka na grad prezentów. Samochód: Jacek uciekając się do różnych chwytów próbuje sprzedać stary samochód. Kierowca ciężarówki: Jacek boi się wyjść z biura, bo naraził się kierowcy ciężarówki, który teraz z kolegami czeka na niego przed budynkiem.
Odcinek 68: Kumpel z kempingu:Jacek ma załatwić pracę koledze z wakacyjnych wojaży. Niestety, kolega w straszny sposób kompromituje go przed Zygmuntem. Trofeum: Jacek ma dostać nagrodę dla najlepszego sprzedawcy. Okazuje się jednak, że jest to nagroda dla największego erotomana firmy. Niestety, na uroczystość wręczania zostaje zaproszona żona Jacka wraz z dziećmi. Lizanie: Karolina nakazuje Mai poprzyklejać znaczki na koperty. Ta prosta czynność zajmuje dziewczynie całe godziny. Dziewczyna z północy: Roman romansuje z kobietami przez Internet. W pewnym momencie zaczynają one pojawiać się w biurze. Wszyscy na scenę: Sergiusz proponuje jako psychoterapię odgrywanie scen z życia firmy. Zygmunt jest pełen entuzjazmu, ale szybko go traci. Oświadczenie: Wiktor szuka naiwnego do złożenia fałszywego, wypadkowego oświadczenia.
Odcinek 69: Wszyscy razem: Romek zamiast, jako przedstawiciel związku zawodowego, bronić pracownika Diwitexu - wydaje go policji. Poemat: Jacek nie był na poetyckim wieczorku Mai i teraz próbuje się usprawiedliwić. Kochana Krystyna: Krystyna stara się zmienić orientację seksualna Marcina. Jest pewna, że robi to dla jego dobra. Z życia zwierząt: Jacek krytykuje Szymka za brak sukcesów na polu erotycznym. Szymek bierze to sobie do serca na tyle, że uwodzi żonę Jacka. Medytacja:Romek próbuje zdobyć Karolinę przy pomocy "medytacji kreatywnej". Diablo: Jackowi rzednie mina, kiedy zapisuje się na boks i dowiaduje się, że jego pierwszym sparing partnerem będzie Wiktor.
Odcinek 70: Pomoc psychologiczna: Sergiusz stara się pocieszyć wszystkich po śmierci kolegi z pracy. Tatuaż: Roman ściągnął z Internetu zdjęcie erotyczne i jest przekonany, że rozpoznaje na nim Karolinę. Wąglik: Maja otrzymuje przesyłkę, z której wysypuje się biały proszek. W biurze wybucha panika. Harmonia: Żona Jacka zagroziła, że go porzuci - Roman udziela przyjacielowi rad, jak uratować małżeństwo. Przesyłka: Maja podrywa kuriera. Hipochondryk: Sergiusz "zabija" Jacka trudnym wyrazem. Jacek udaje, że niby rozumie jego znaczenie, jednak pech chce, że przez cały dzień jest bombardowany wyrazami jeszcze trudniejszymi.
Odcinek 71: Portfel: Zygmunt gubi portfel koło automatu do kawy. Znajduje go Sylwek, a Roman i Jacek natychmiast go sobie przywłaszczają. Święta Maja: Maja ma imieniny. Koledzy i koleżanki, nie wiedzą, co jej kupić w prezencie. Decydują się na wibrator. Kubek: Sylwek z przejęciem opowiada o pobycie w Stanach. Harcerzyk: Krystyna jest oburzona, że Jacek i Roman znęcają się nad Sylwkiem. Bratanica Krystyny: Roman wpada na pomysł, że bratanica Krystyny, którą ta przyprowadziła do biura, mogłaby zrobić za niego pilne obliczenia. Człowiek-pająk: Robotnik uwodzi Beatę a zazdrosny Romek próbuje go ośmieszyć.
Odcinek 72: Podróżnik: Jacek chełpi się przed Romkiem awansem. Wspomnień czar: Jacek spotyka starego kumpla, który jak się okazuje chce walczyć o jego stanowisko. Poker: Roman organizuje potajemnie w biurze pokera i zaprasza m.in. narzeczonego Asi, Waldka. Basen: Maja z Fretką wybierają się na basen. Kaskaderka: Kontuzjowana Karolina odkrywa, że nie jest niezbędna w biurze.
Odcinek 73: Na przepustce: Romek romansuje z Fretką. Jest zazdrosny o faceta, z którym Fretka była w kinie. Okazuje się, że był to jej brat przebywający na przepustce z więzienia. Clubbing: Pracownik Diwitexu sugeruje Romkowi, że ten jest bywalcem erotycznego klubu sado-maso. Powrót: Do biura przychodzi na kontrolę dawna pracownica Wanda, obecnie zatrudniona w Urzędzie Skarbowym. Zguba: Jacek zgubił złoty zegarek Sylwka w łóżku córki komendanta policji. Teraz tatuś - komendant podejrzewa Sylwka o zamach na niewinność córeczki.
Odcinek 74: Kodeks drogowy: Jacek ma karny egzamin na prawo jazdy. Romek przepytuje go z kodeksu drogowego. Jacek prosi Sylwka, żeby poszedł za niego na egzamin. Wróżba: Asia wróży Romkowi i Jackowi. Ku rozpaczy Romka wychodzą mu same klęski, natomiast Jacka ma czekać niekończące się pasmo sukcesów. Sex xero: Jacek znalazł w kopiarce dziwne ksero. Jest przekonany, że to któraś z koleżanek skopiowała własne, nagie pośladki. Czarna lista Romek wykorzystuje sekretną informację o "czarnej liście" Zygmunta. Zaginiony: Jacek dowiaduje się, że Beacie zdechł pies. Próbuje to wykorzystać aby się z nią umówić. Przeróbka Mai:Maja chce zrobić sobie operację plastyczną. Po konsultacjach z kolegami wychodzi na to, że powinna sobie poprawić praktycznie wszystko.
Odcinek 75: Odsysanie: Asia uważa, że jest za gruba i chce sobie zrobić odsysanie tłuszczu. Koleżanki i koledzy przekonują ją, że ma wspaniałą figurę. Rewolucja seksualna: Na wniosek Związku Zawodowego w firmie zainstalowano automat sprzedający prezerwatywy. Stan pogotowia: Przewrażliwiony ochroniarz zatrzymuje na noc "podejrzanych" o terroryzm Jacka i Romka. Plotkary: Julka wpada w sidła własnej plotki. Dobre uczynki: Jacek chcąc zdobyć spadek i postanawia wziąć pod opiekę zniedołężniałego staruszka. Sztuka negocjacji: Zygmunt chce ukarać naganą Asię, która spóźniła się do pracy z powodu strajku komunikacji miejskiej - Roman występuje w jej obronie.
Odcinek 76: Czarna dziura: Następnego ranka po szampańskiej zabawie, skacowany Jacek nie może sobie przypomnieć, o co prosiła go Beata. Nowy wizerunek: Maja postanawia zmienić swój wizerunek. Sprawy rodzinne: Jacek podejrzewa, że jego najmłodszy syn jest gejem. Szefowie przyszłości: Romek i Jacek namawiają Sylwka aby został wspólnikiem w ich firmie. Na dopingu:Pracownik Diwitexu wyzywa Jacka, aby ten wziął udział w wyścigu kolarskim. Niestety, Jacek musi wystartować na turystycznym rowerze Mai. Mitoman:Jacek nie może powstrzymać się od zmyślania barwnych opowieści na temat swych osiągnięć sportowych.
Odcinek 77: Pies Leona: Pies ochroniarza Leona podarł spodnie Romanowi, który uważa, że trzeba pozbyć się niebezpiecznego zwierzęcia. Sygnet: Romek walczy o pamiątkowy sygnet, który niechcący połknął Sylwek... Kibic: Ulubiony klub piłkarski Romka zostaje rozwiązany. Jako kibic bezrobotny Romek postanawia wesprzeć Krzyśka podczas meczu szachowego. Smaczki: Redakcja zakładowej gazetki wydaje brukowca. Głowdówka protestacyjna. Pigułki: Maja i Roman niepokoją się, ponieważ Asia bierze za dużo środków uspokajających.
Odcinek 78: Karp wigilijny: Romek oszukuje wszystkich na wigilijnych karpiach, które zakupił ze składek związkowych. Mikołaj: Zygmunt poleca Asi znaleźć pracownika, który wystąpi na firmowej Wigilii jako Święty Mikołaj. Choinka: Romek stosując nieuczciwe chwyty próbuje przejąć jedną z zabawek na dziecięcą choinkę. Prezenty: W Wigilię wieczorem przy automacie spotykają się pracownicy, których wygnały z domu problemy rodzinne. Mają nadzieję, że jednak miło spędzą czas. Strój wieczorowy: Karolina proponuje Beacie idiotyczny kostium na zabawę sylwestrową u prezesa. Mechanik: Jacek i Marcin ze zdumieniem obserwują, jak mechanik naprawiający automat do kawy, traktuje ją jak żywa osobę.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
CAMERA CAFE
Serial tv
ScenariuszFred Le Belloc
ScenariuszAlexandre Peble
MuzykaJerome Dedina

Patrz także:
schowaj

2024.03.01 03:12:23
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.