Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

AT THE ZOO

 • Tytuł alternatywny: FUNIO, SZEFUNIO I RESZTA..., CZYLI DZIECIAKI RATUJĄ ŚWIAT
 • Film nieukończony
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2009
 • Gatunek:
  Film aktorsko - animowany
 • Okres zdjęciowy: sierpień-wrzesień 2008.
  Budżet: 4 500 000 PLN.

Adam Piotrczyk jest niezwykle popularnym aktorem, który zasłynął rolami w hollywoodzkim kinie akcji. Dopada go jednak zmęczenie etykietką etatowego twardziela i zastanawia się nawet nad zakończeniem kariery. Jednocześnie, jego życie uczuciowe nie przypomina bajki. Po kolejnej kłótni ze swoją partnerką Adam przeprowadza się i postanawia odmienić swoje życie.
Na rozwiązanie Adam nie musi jednak długo czekać, lecz przychodzi ono w najmniej oczekiwany sposób. Przypadkowo poznaje swoją nową sąsiadkę, której przedstawia się jako początkujący aktor niefortunnie podobny do gwiazdy kina. W ten sposób nawiązuje nową przyjaźń jako ktoś zupełnie anonimowy i zgadza się na propozycję Patrycji - pomoże jej w przygotowaniu przedszkolnego przedstawienia. Dla aktora jest to idealna okazja do odpoczynku od gwiazdorskiego stylu życia. Ponadto, Adam ma okazję udowodnić, że jest przede wszystkim miłym, dobrym facetem, a nie etatowym zabójcą znanym ze swoich chwytliwych tekstów w filmach i groźnego wizerunku.
Nowe życie aktora komplikuje się jednak za sprawą menadżerki, która nie pozwala mu zapomnieć, że przede wszystkim jest gwiazdą i powinien wykorzystać swoją przemianę i nową znajomość na rzecz kariery... Menadżerka nie cofnie cię przed niczym, żeby osiągnąć swój cel. Na wieść o jego nowej znajomości z przedszkolanką Patrycją i pomocy w przygotowaniach do przedszkolnej sztuki od razu widzi szansę na wypromowanie aktora.
A w przedszkolu, podczas przygotowań i nie tylko, bywa jak w ZOO... Dyrektorka realizuje swoje niecne plany i robi wszystko, by spełnić marzenie o totalitarnym porządku wśród przedszkolaków, kucharz Rolmops walczy z demonami przeszłości, a dzieci nie przestają rozrabiać w przedszkolu i poza nim. Każdy z małych bohaterów - Kasia, Rudy Maruda, Bello Bartollo, Wirus i Józefina ma własne rozterki i dylematy, z którymi muszą się uporać. Co gorsza, bakterie Salmonelli na blacie kuchennego stołu planują swój atak... Przygotowania do występu nie są więc usłane różami.
Akcja filmu nie obraca się jednak jedynie wokół przedstawienia - emocji dostarczają nam też rodziny małych bohaterów, z których każda boryka się z innymi problemami. Czy przygotowania do sztuki i losy bohaterów zakończą się happy-endem? Czy Adam Piotrczyk wróci do brutalnego kina akcji czy może przeznaczona jest mu inna rola?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency