Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PRZEZNACZENIE

PIĘKNO WIECZNE (11)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2009

Ginie młoda kobieta. Uwagę policji zwraca jedynie ukłucie po zastrzyku na ciele ofiary oraz pewien cytat w książce. Tymczasem do wróżki przychodzi starsza pani, która dowiaduje się, że jej bliski przyjaciel powinien uważać na swoje zdrowie i życie. Kilka dni później ginie on w piwnicy. Lekarz stwierdza zawał. Przy zmarłym zostaje znaleziona książka. Jasnowidz chce zobaczyć miejsce śmierci tego człowieka. Małgorzata jest przekonana, że on został zamordowany. Zawiadamia o popełnieniu przestępstwa policjantkę Annę, która interesuje się tym przypadkiem ze względu na dowód rzeczowy, jakim jest książka z zaznaczonym cytatem, opisującym "piękno wieczne". Policja na starym mieście w Warszawie zastawia pułapkę na mordercę.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

ROMANS.NET.PL (12)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2009

W tym odcinku poznamy młode małżeństwo, które pracuje razem. Basia jest zmęczona obojętnością swojego męża, dla którego liczą się jedynie pieniądze. Pomimo iż stara się ona zwrócić na siebie jego uwagę, on nie okazuje jej swojego zainteresowania. Basia zarabia na życie jako agent ubezpieczeniowy. Pewnego dnia ubezpiecza od nieszczęśliwych wypadków mieszkanie wróżki Małgorzaty. Ta spostrzega niebezpieczeństwo wokół Basi i uprzedza ją o tym, ona nic sobie jednak z tego nie robi. Wie, że jest atrakcyjną kobietą i że podoba się mężczyznom. Ma wielu adoratorów. Jednym z nich jest chłopak w jej wieku, który jest niezrównoważony emocjonalnie. Po kolejnej nieudanej próbie zbliżenia się do męża, Basia umawia się wieczorem na kolację z kimś innym i znika. Mąż znajduje w laptopie jej korespondencję z nieznanym mężczyzną z portalu romans.pl. Jest wściekły, że ona go zdradza. Kiedy policja informuje go o zaginięciu żony, on dopiero wtedy zaczyna sobie uświadamiać, jakie zagrożenie wynika z poznania kogoś przez internet. Mąż obawia się, że coś złego spotkało jego żonę...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

PRAWO OJCA (13)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2009

Samotny, emerytowany oficer wojskowy walczy o uwolnienie swojego jedynego syna, który siedzi w więzieniu skazany za zabójstwo matki. Ojciec wierzy w niewinność syna, ma ku temu powody: niezaprzeczalny dowód. Umawia się z policjantką Anną, która prowadziła to śledztwo, w hotelu, gdzie zabito jego żonę. Anna zostaje wraz z księgową hotelu uwięziona w windzie, gdzie czeka na nią ojciec chłopaka. Tam dochodzi do ostrej wymiany zdań, szarpaniny. Anna zmuszona zostaje wszcząć ponownie dochodzenie i prowadzić je w niekonwencjonalny sposób: z windy. Prosi Małgorzatę o pomoc. Ta za pośrednictwem wizji próbuje rozwiązać zagadkę. Jest pewna, że morderstwa dokonał ktoś inny. Syn jest niewinny. Podejrzewa na podstawie karty, że mordercą jest ktoś z personelu. Odkrywa romans dyrektora hotelu oraz próbę szantażu kochanków przez osobę trzecią. W windzie księgowa wyznaje Annie na ucho, kto jest mordercą. Odtąd sytuacja jeszcze bardziej komplikuje się i śmiertelne niebezpieczeństwo grozi też wróżce Małgorzacie, bo ona również już wie, kto zamordował tamtą kobietę i nie zawaha się zaatakować ponownie...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.10.24 01:08:10
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych