Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PROSTO W SERCE

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2010-2011
 • Premiera:
  2011. 01. 03
 • Barwny,

  Sezony:
  2011: Odcinki 1-118. Emisja: 3 stycznia - 17 czerwca 2011.
  2011/2012: Odcinki 119-196. Emisja: 5 września - 23 grudnia 2011.

Zanim Monika Milewska i Artur Sagowski się poznali, wiedzieli o życiu już całkiem sporo. Niestety głównie to, że nie zawsze jest łatwe... Monika miała "pod górkę". Opuszczona jako dziecko przez matkę, wychowywała się w domu dziecka. Wie, że musi liczyć na siebie. Nikt za nią trudnych i ważnych decyzji nie podejmie. Jej codzienność to ciągła walka - dosłownie i w przenośni - Monika zarabia przecież na życie jako bokserka. Artur - wykształcony ekonomista z zamożnej warszawskiej rodziny. Od dziecka realizował swoje pasje. Z sukcesami brał udział w wyścigach samochodowych, a niedawno objął fotel prezesa w rodzinnej firmie. Nie ma w nim jednak cienia snobizmu, ani wywyższania się. Ceni sobie w ludziach dobro i tym też kieruje się w życiu. Ona - licząca każdy grosz i On - podpisujący milionowe kontrakty. Na dodatek, każde z nich z poukładanym już życiem osobistym... I jak teraz wrażliwy twardziel - Artur ma porzucić swoją piękną dziewczynę, a Monika zostawić chłopaka, z którym jest od lat? Jakby tego było mało: są miliony Artura, na które wielu, także członków rodziny, patrzy z zazdrością i myśli tylko o tym, jak się do nich dobrać. Jest też bokserski talent Moniki - ambicja jej chłopaka i bokserskich promotorów...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

PROSTO W SERCE w internecie

1

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010
 • Premiera:
  2010. 12. 23

Monika Milewska toczy pojedynek bokserski w ringu. W trakcie walki zgłasza kontuzję Cezaremu Wójcikowi, który jest jej trenerem i chłopakiem. Cezary lekceważy ból i każe Monice szybko znokautować przeciwniczkę. Monika odnosi kontuzję, przez którą przegrywa walkę i będzie musiała na jakiś czas zrezygnować z boksu, który był jej jedynym źródłem utrzymania. Artur, były kierowca rajdowy, prezes Sagowski Development, przylatuje z Berlina, żeby zapobiec podpisaniu niekorzystnego kontraktu. W ostatniej chwili przerywa spotkanie i demaskuje Marcina Drozda, który chciał oszukać firmę. Monika postanawia spróbować znaleźć pracę w firmie Sagowski Development.

2

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Wystrojona Monika zjawia się w siedzibie Sagowski Development, by ubiegać się o posadę sekretarki. Pomimo widocznego sceptycyzmu Baśki, Monikę rozpiera entuzjazm - jest przekonana, że uda jej się zdobyć wymarzoną pracę. Spotkanie Moniki z odpowiedzialną za rekrutację Anetą pokazuje, że może to wcale nie być takie łatwe. Feliks próbuje delikatnie przekonać Artura, że przekręt Marcina Drozda nie mógł się udać bez współudziału Rafała. Artur nie chce o tym słyszeć. Artur odwiedza zaprzyjaźniony dom dziecka, który wymaga natychmiastowego remontu. Spotyka się tam z Laurą, Hanią i Kubą. Dowiaduje się, że rodzeństwu grozi rozdzielenie: znalazło się małżeństwo gotowe zaadoptować najmłodszą z nich - Hanię. Wracając z domu dziecka, Artur zauważa siedzącą na ławce, zapłakaną Monikę.

3

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Monika za namową Artura wraca do firmy. Zostaje zatrudniona przez Feliksa, co wywołuje spory opór Anety. Artur nakazuje Anecie, aby przeszkoliła Monikę. Monika pracę rozpoczyna od niefortunnego wyrzucenia Artura z jego własnego gabinetu. Artur dowiaduje się, że dzieci z zaprzyjaźnionego domu dziecka - Laura, Hania i Kuba - uciekły. Artur prosi Monikę o pomoc w ich odnalezieniu. Wieczorem okazuje się, że młodsza z dziewczynek, Hania, uciekła. Tym razem sama.

4

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Przyłapana na nocnym powrocie do domu Monika przyznaje się Cezaremu, że znalazła pracę... w chińskiej restauracji. Cezary jest zirytowany. Hania, chowając się na tylnym siedzeniu samochodu Artura, zakrada się do jego domu. Marcin Drozd, by zacieśnić swoje więzy z rodziną Sagowskich, podrywa w klubie nieświadomą niczego Wiki (młodszą siostrę Artura i Rafała), która jest przekonana, że spotkała właśnie swoją drugą połowę. Artur zwierza się Monice: nie może przestać myśleć o Laurze, Kubie i Hani - boi się, że rodzeństwo zostanie rozdzielone.

5

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Artur postanawia pomóc Kubie, Laurze i Hani: jedzie do sądu i deklaruje chęć zaopiekowania się dziećmi. Rafał, szantażowany przez Marcina chce zdobyć pieniądze, którymi zapłaciłby Drozdowi za milczenie. Tymczasem Czarek, który zorganizował Monice spotkanie z promotorem bokserskim: Michałem Czewskim, nie może doczekać się swojej dziewczyny w kamienicy. Idzie do chińskiej restauracji, w której jak sądzi pracuje Monika.

6

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Kuba, Laura i Hania zamieszkają w domu Artura. Dziewczynki nie mają problemów z odnalezieniem się w nowej rodzinie, tylko Kuba wydaje się cały czas niepewny nowej sytuacji. Konstancja wymusza na Arturze wspólne wieczorne wyjście na wcześniej umówioną kolację. Artur prosi Monikę o opiekę nad dziećmi. Monika przyjeżdża do domu Artura i poznaje Konstancję # obie Panie nie przypadają sobie do gustu.

7

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Artur i pozostali domownicy szacują straty po "pożarze" wywołanym przez Monikę. Zbyszek (kierowca Artura) odwozi Monikę do domu - dziewczyna wstydzi się podać swój prawdziwy adres i każe się odwieźć pod klatkę luksusowego apartamentowca stojącego nieopodal rzeczywistego miejsca zamieszkania dziewczyny. W firmie Aneta i Feliks przygotowują się na przyjazd francuskich kontrahentów. Nina, matka Cezarego podejmuje kolejne próby uwolnienia syna z aresztu - jej "interwencje" nie robią jednak najmniejszego wrażenia na posterunkowym Kaziku. Wiki oznajmia Rafałowi, że Marcin jest miłością jej życia - wściekły Rafał radzi jej, by zerwała z nim wszelkie kontakty i zostawia ją samą w klubie... Monika przeprasza Cezarego, że nie stawiła się na umówione spotkanie z Czewskim - ale wciąż nie mówi mu prawdy na temat swojej nowej pracy. Po rozmowie z Czarkiem Monika zaczyna się wahać - może powinna zrezygnować z posady w firmie Sagowskiego?

8

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Artur próbuje dowiedzieć się, co zaszło między francuskim biznesmenem a Moniką. Konstancja chce się wkupić w łaskę dzieci i postanawia zabrać je na zakupy. Tymczasem Monika i Cezary spotykają się z promotorem Czewskim, który po dłuższej rozmowie, postanawia trenować Monikę, co spotyka się z wielkim entuzjazmem Czarka. Artur próbuje załagodzić spór między Konstancją a Kubą, a w międzyczasie, dzięki pomocy Anety i kierowcy Zbyszka, próbuje odnaleźć Monikę.

9

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Monika spędza czas z Cezarym, kiedy do mieszkania dziewczyn przychodzi Artur. Monika wyciąga Sagowskiego na klatkę, a potem idzie z nim porozmawiać do mieszkania Niny, której nie ma w domu. Artur prosi Monikę, żeby wróciła do firmy. Kacper (syn gosposi Artura) próbuje zbliżyć się do Laury: Kuba nie jest z tego zadowolony. Marcin żąda od Rafała coraz większych pieniędzy.

10

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2010

Artur ustala z podstawionym przez Rafała ojcem dzieci, że spotka się z nim by porozmawiać o ich przyszłości. Konstancja podnosi kwestię wykształcenia Laury, Kuby i Hani. Pod pozorem myślenia o ich przyszłości proponuje wysłać je do szkół z internatem. Denerwuje ją to, że Artur zamiast zajmować się wyłącznie nią, poświęca czas rodzeństwu. Monika ma problem z Cezarym, który pieniądze za ostatnią walkę zainwestował w ugoszczenie Czewskiego w drogiej restauracji. Wiki odkrywa matactwa Rafała.

2023.01.18 03:11:39
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.