Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PIĄTY STADION

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2012-2014
 • Premiera:
  2012. 04. 09
 • Barwny, odcinki x ok. 3 min

  Seria 1: odcinki: 1-60. Emisja w trakcie Mistrzostw Europy 2012.
  Seria 2: odcinki: 61-84. Emisja od 20 marca 2013.
  Seria 3: odcinki: 85- . Emisja od 2 kwietnia 2014.

Akcja serialu rozgrywa się w pubie o nazwie Piąty Stadion, a jego bohaterowie to kibice, którzy w humorystyczny sposób komentują bieżące wydarzenia związane z ME w piłce nożnej, rozmawiają o piłce nożnej, a także o wszystkich nurtujących ich problemach dnia codziennego. Piąty Stadion to pub, w którym każdy zna się z imienia, ale też miejsce, do którego zaglądają gwiazdy i celebryci, by w niezobowiązującej atmosferze napić się drinka czy odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Odcinek 1: Piąty stadion
Odcinek 2: Orzeł W pubie zamontowano ogromny telewizor, na którym będą transmitowane wszystkie spotkania Polaków. Brakuje jednak orła, który wcześniej wisiał w tamtym miejscu. Brak ten może niekorzystnie wpłynąć na samopoczucie kibiców.
Odcinek 3: Casting Właściciele pubu "Piąty Stadion" przeprowadzają casting na barmana. Czy ktoś podoła wysokim wymaganiom Aleksa i Borysa? A może ktoś obawia się konkurencji...
Odcinek 4: Napad Napad na pub w trakcie relacji z meczu piłki nożnej może mieć nieoczekiwane konsekwencje.
Odcinek 5: Defensywny pomocnik Kucharz jest jak defensywny pomocnik. Ciężko pracuje, ale świadomość tego ma jedynie drużyna i fachowcy.
Odcinek 6: 8 czerwca Defetyzm kibica - czy może być coś gorszego?
Odcinek 7: Rodząca Emocje piłkarskie mogą wywołać nawet... poród.
Odcinek 8: 10 rocznica Anna i Borys świętują dziesiątą rocznice ślubu. Romantyczną atmosferę nieoczekiwanie zakłóca hałas...
Odcinek 9: Houdini Gdy w pubie pojawia się magik, wszystko może się zdarzyć...
Odcinek 10: Nienawidzę piłki Nie każdy kocha piłkę nożną. Każdy za to ma swoje zdanie na temat umiejętności zawodników.
Odcinek 11: Mistrz podrywu
Odcinek 12: Awaria
Odcinek 13: Bez pamięci Pele, Aleks i Sonia próbują pomóc klientowi, który cierpi na zanik pamięci.
Odcinek 14: Komornik Borysowi składa wizytę komornik. Okazuje się, że po wujku pozostał do spłacenia znaczny dług? Co robić?
Odcinek 15: Koniec świata Pan Feliks chce przestrzec gości pubu przed tegorocznym baktunem, po którym nadejdzie koniec świata. Na szczęście okazało się, że wziął dziennej dawki leków i nikt nie musi się obawiać o własne życie.
Odcinek 16: Duch wuja Aleks wznosi toast za nieżyjącego właściciela baru. Nagle jego oczom ukazuje się... sam zmarły. Duch wuja zdradza barmanowi, kto zdobędzie mistrzostwo.
Odcinek 17: Małżeństwo jak piłka nożna Małżeństwo można porównać do sportu, a w szczególności do piłki nożnej. Jeżeli małżonkowie nie będą grali do jednej bramki to taki związek nie ma przyszłości...
Odcinek 18: Nudziarz Henio przychodzi do baru i zwierza się barmanowi, że żona uważa go za nudziarza. Czy ma rację?
Odcinek 19: Urodziny barmana Wszyscy świętują urodziny Aleksa, gdy do baru nagle przychodzi Teresa i oznajmia mu, że zostanie ojcem bliźniaków. Barman jest w szoku.
Odcinek 20: Monolog Pelego Pele szuka dziewczyny. Podstawowym kryterium przy doborze partnerki jest odpowiedź na pytanie: ile wzrostu ma Ireneusz Jeleń?
Odcinek 21: 30/60 Kryzys związany z wiekiem może się pojawić w każdej chwili. Na szczęście zawsze można posiedzieć w barze.
Odcinek 22: Praska wiosna Hymn narodowy, piłka nożna i mistyczne symbole, czyli dysputy w pubie.
Odcinek 23: Zamknięci Co się wydarzy, gdy w barze zostanie zamknięty fan Pele ze zwolennikiem Maradony? Jak rozstrzygnie się spór o najlepszego piłkarza wszech czasów?
Odcinek 24: Książę Dlaczego kobiety nie rozumieją, że w sobotę jest liga polska, niedzielę liga hiszpańska, poniedziałek druga Bundesliga wtorek i środę liga mistrzów, a w sobotę mężczyźni grają w fifę dając dobry przykład swoim dzieciom. Borys próbuje wytłumaczyć gościom jak postępować z kobietami.
Odcinek 25: Randka Aleks zaprosił dziewczynę na randkę do pubu. Niestety ten wieczór będzie pójdzie po jego myśli przez poprzedniego właściciela, który się wszystkiemu przygląda.
Odcinek 26: I have a dream Każdy kibic ma swoje marzenia. Pele śni o polskich Termopilach.
Odcinek 27: Zrozumieć kibica Trudne przypadki w szpitalu to dla Pelego chleb powszedni. Praca zaczyna mieć silny wpływ na jego życie prywatne...
Odcinek 28: Nasza klasa Do baru przypadkowo trafia stary znajomy Aleksa. Bierze go za szefa lokalu. Aleks nie wyprowadza go z błędu...
Odcinek 29: Łowca talentów Pele znalazł nową pracę, zajmie się odkrywaniem młodych talentów piłkarskich...
Odcinek 30: Kiler W "Piątym stadionie" pojawiają się szemrane typy. Jarosław i Alex przygotowują plan pozbycia się gangsterów...
Odcinek 31: Wieczór poezji Okazuje się, że w barze nie wszyscy są miłośnikami piłki nożnej. Anna ma dość rozmów o meczach, drużynach i niesprawiedliwych sędziach. Postanawia urządzić wieczór poezji, w który niespodziewanie włączają się wszyscy kibice. Czy o tym marzyła Anna?
Odcinek 32: Polska-Łotwa Anna próbuje zmobilizować Pelego, żeby zainteresował się Sonią. Pele jednak ma nowy cel - dziewczyny z Łotwy.
Odcinek 33: Pieśń kibica Anna i Borys uroczyście świętują 100 dni od otwarcia "Piątego Stadionu". Z tej okazji przygotowali także część artystyczną...
Odcinek 34: Dzień bez piłki
Odcinek 35: Szkolenie Jarosław przeprowadza szkolenie dla żon kibiców. Czy kobiety są w stanie pojąć, czym jest "spalony"?
Odcinek 36: Bilet Pele obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji dostał od dziadka upragniony bilet na mecz, Borys zaś przygotował dla niego ulubiony zestaw do oglądania meczu, nie obyło się bez urodzinowego tortu. Czy Pele wybierze się sam na mecz czy zostanie z przyjacielem w pubie?
Odcinek 37: Haracz Borys boryka się z nie małymi problemami w knajpie. Do baru przychodzi szef miejscowego gangu, który żąda 20% utargu. Jak się potoczy walka z mafią? Czy uda się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji?
Odcinek 38: Krasnaja roża Kibice rosyjscy u bram. Trzeba wykazać się znajomością języka wschodnich sąsiadów. Jak poradzi sobie ekipa "Piątego stadionu"?
Odcinek 39: Samobójca Pele, zaniepokojony zachowaniem jednego z gości w barze, postanawia wkroczyć do akcji. Okazuje się, że nieznajomy rzeczywiście ma pewien problem...
Odcinek 40: Polska-Andorra Ile mieszkańców ma Andora? Ten kto odpowie trafnie na to pytanie stawia piwo znajomym w barze.
Odcinek 41: Videoblog BorysaPoszedł na prawo, a wyszedł na piwo... To właśnie jest historia Borysa.
Odcinek 42: Polska-Grecja Mecz Polska-Grecja. W barze mają się pojawić greccy kibice. Wizytę zapowiedzieli też Turcy i Ormianie... Co zrobić, aby uniknąć konfliktu?
Odcinek 43: Portugalia-Niemcy Portugalia gra z Niemcami. W pubie pojawią się oczywiście kibice obu drużyn. Kto zajmie się Portugalczykami, a kto Niemkami?
Odcinek 44: Flamenco Aleks i Borys szczerze wątpią, czy pokaz flamenco i degustacja kuchni włoskiej to są rozrywki godne kibica. Anna jednak upiera się, by spotkanie Włochy - Hiszpania miało odpowiednią oprawę. Kiedy jednak w Piątym Stadionie pojawia się Miguel, hiszpański tancerz, miarka się przebiera...
Odcinek 45: Anglia-Francja Szykuje się gorący wieczór. Grają Anglicy z Francuzami. Okazuje się, że Anna i Sonia mają odmienne zdanie na temat przedstawicieli obu narodów.
Odcinek 46: Kurka Pulina Była genialna ośmiornica Paul, może być genialna kura Paulina, typująca wyniki meczów. Co jednak zrobić, gdy rosyjscy kibice sugerują, że Paulina musi wybrać "właściwie", czyli ich drużynę?
Odcinek 47: Feminizm Borys i Pele z rozrzewnieniem wspominają pobyt w Holandii. Do chwili, kiedy do lokalu wpadły proekologicznie nastawione Holenderki, grożące trybunałem w Strasburgu za wyrzucone na śmieci plastikowe butelki.
Odcinek 48: Włochy-Chorwacja Mecz Włochy - Chorwacja zapowiada się arcyciekawie. Zdaniem profesora będzie to interesujące spotkanie dwóch sąsiadów, których dzieli Adriatyk. Co na to jego kompan przy piwie?
Odcinek 49: Piłkarzyki
Odcinek 50: Polska-Czechy Dzisiaj wielki mecz Polska-Czechy. Klient baru strasznie narzeka na naród czeski i opowiada historie o stereotypowym przedstawicielu tej nacji. Czy jednak bedzie miał odwagę powiedzieć im to twarzą w twarz?
Odcinek 51: Rękoczyn Heimlicha W "Piątym Stadionie" pojawia się grupa duńskich kibiców. Kiedy jeden z nich dławi się orzeszkiem, konieczna staje się interwencja barmanki...
Odcinek 52: Zbigniew BoniekBar odwiedza znany piłkarz Zbigniew Boniek. Sonia od razu poznaje specjalnego gościa, jednak Borys upiera się, że to nie jest on. Czy ma rację?
Odcinek 53: Makijaż
Odcinek 54: Najazd szwedzki Pub odwiedzają szwedzcy kibice. Zabierają ze sobą do hotelu sześć szklanek. Incydent ten wywołuje dyskusję o "potopie szwedzkim". Gdy skruszony kibic ze Skandynawii odnosi zdobycz z poprzedniego dnia, dowiaduje się, że jest więcej rzeczy, które Szwedzi powinni oddać.
Odcinek 55: Teleturniej Sonia proponuje Aleksowi założenie związku zawodowego w pracy. Aleks uważa, że każdy powinien radzić sobie sam. Sonia postanawia to sobie zapamiętać.
Odcinek 56: Lwowiak Jak sprzedać towar, który nikomu do niczego nie jest potrzebny? Najlepiej wziąć potencjalne ofiary na miasto dzieciństwa. Lwów albo... Hanoi.
Odcinek 57: Piłka W zapomnianym schowku w pubie odnajduje się bardzo stara piłka. Aleks jest przekonany, że to zaginiona piłka, którą założyciel pubu przywiózł ze słynnego meczu na Wembley w 1973 roku. Czy Borys zdecyduje się sprzedać cenne znalezisko?
Odcinek 58: Rodzinka Aleksandra odwiedza wuj Michał. Hasło - Dla seniorów piwko gratis - powoduje, że sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót...
Odcinek 59: Suflerzy Pub odwiedzają nietypowi goście. Casanova i Napoleon zostali zaproszeni przez Pelego, aby doradzić mu, jak zdobyć Sonię. Ich rady przynoszą efekt, który zaskakuje nawet Pelego.
Odcinek 60: Sen Pelego Pele miał koszmar. "Piąty stadion" nie był nigdy pubem dla kibiców, nie było żadnego Euro, żadnych stadionów, Aleksa i Sonii....
Odcinek 61: Tradycja Pele odkrywa tajemniczą historię pubu.
Odcinek 62: CV Anna i Sonia ustalają nowe zasady rekrutacji na stanowisko kelnerki.
Odcinek 63: Murinio
Odcinek 64: Jaki syn taki ojciec W odcinku Aleks dostaje krótką lekcję ojcostwa.
Odcinek 65: Sędzia Związek Pelego i Soni przeżywa pierwszy kryzys.
Odcinek 66: Fobia W tym odcinku twórcy szukają odpowiedzi na pytanie: Czy Pele cierpi na kaligynefobię?
Odcinek 67: Układ sił Tym razem w pubie Piąty Stadion szykuje się wielka zadyma.
Odcinek 68: Spirytualistyczne medium Borys chce przegonić z pubu stryja Radosława.
Odcinek 69: Odprawa Pele pokazuje swoim podopiecznym niezwykły kunszt trenera.
Odcinek 70: Natręctwa Dr Kamas przeprowadza w pubie Piąty Stadion badania językoznawcze.
Odcinek 71: Mołdawia-Polska W pubie pojawia się załamana dr Konopka.
Odcinek 72: Sekret
Odcinek 73: Transfer
Odcinek 74: Czarnogórcy
Odcinek 75: Terapia Borysa
Odcinek 76: Bezimienny bohater
Odcinek 76: Trzy życzenia
Odcinek 78: Bicie rekordu Snajper Polonii Wólka Kościelna próbuje pobić jeden z piłkarskich rekordów.
Odcinek 79: Seryjny Do pubu Piąty Stadion wkraczają antyterroryści.
Odcinek 80: Sponsorzy Pele i Anna zdobywają środki na rozwój klubu Polonia Wólka Kościelna.
Odcinek 81: Statystyczna nawałka
Odcinek 82: Szczęście
Odcinek 83: Przypadek Matiego
Odcinek 84: Dobre chęci W świąteczny wieczór pub "Piąty Stadion" odwiedza ojciec Borysa.
Odcinek 85: One idą za mną
Odcinek 86: Starszy
Odcinek 87: Kryzys 40 latka
Odcinek 88: Guziczek
Odcinek 89: Prosta gra
Odcinek 90: Koszmar
Odcinek 91: Szczęśliwe miejsce
Odcinek 92: Eklerek
Odcinek 93: Brazylia
Odcinek 94: Głosy
Odcinek 95: Zmiany
Odcinek 96: Akredytacja
Odcinek 97: Bramki są dwie
Odcinek 98: Mowa ciała Pele pobiera lekcję mowy ciała.
Odcinek 99: Zdrapki Borys i Marek znaleźli sposób, jak dostać się do Brazylii.
Odcinek 100: Szczerość i prostota
Odcinek 101: Amulet

Odcinek 102: Licytacja
Odcinek 103: Hiperakcentacja
Odcinek 104: Wywiad
Odcinek 105: Czekając na Godota Anna chce zabrać Borysa do teatru.
Odcinek 106: Radosny futbol Pele odbiera lekcję radosnego futbolu.
Odcinek 107: Czysta prawda
Odcinek 108: Optymalizacja
Odcinek 109: Brazylijczyk
Odcinek 110: Męska decyzja
Odcinek 111: Zakład
Odcinek 112: Zwycięski remis
Odcinek 113: Wielki nieobecny
Odcinek 114: Druga półkula
Odcinek 115: Włoski interes
Odcinek 116: Braterstwo
Odcinek 117: Afrykanista
Odcinek 118: I co dalej?
Odcinek 119: Transfer emocjonalny
Odcinek 120: Ebi
Odcinek 121: Męska agresja
Odcinek 122: Przeprosiny
Odcinek 123: Fatum
Odcinek 124: Entertainment
Odcinek 125: Wędrówki ludów
Odcinek 126: Wielki ptak
Odcinek 127: Faworyt
Odcinek 128: Na ratunek
Odcinek 129: Warto rozmawiać Lekcja błyskotliwej konwersacji w wykonaniu Superbarmana.
Odcinek 130: Pieniądze to nie wszystko Co jest najważniejsze w sporcie?
Odcinek 131: Prawdziwy facet Krótka lekcja bycia prawdziwym mężczyzną.
Odcinek 132: Schizofrenik Jak tu nie zwariować w dzisiejszym świecie.
Odcinek 133: Nic nie mówcie Jak w spokoju obejrzeć mecz, który wszyscy już widzieli.
Odcinek 134: Pijawka Szczęście ojca - rzecz bezcenna.
Odcinek 135: Zadymiara Pozory mylą. I to bardzo!
Odcinek 136: Targowisko Przegląd przez techniki motywacyjne w nowoczesnej piłce nożnej.
Odcinek 137: Ojciec Borys dowiaduje się, że zostanie ojcem...
Odcinek 138: Cichy wielbiciel Tajemniczy Wielbiciel przysyła do pubu bukiety kwiatów.
Odcinek 139: Nerwowy rocznik Wyśnione półfinały to nie przelewki.
Odcinek 140: Męski wieczór Ryszard postanawia urządzić bratu "męski wieczór".
Odcinek 141: Trening Pele uczy Starego, jak zdobyć serce Gabi.
Odcinek 142: Pożegnanie Marek opuszcza najbliższych i wyjeżdża na safari do Tanzanii.
Odcinek 143: Pamiętam jak dziś Wszyscy pamiętamy te Niezapomniane Mistrzostwa Świata...
Odcinek 144: Recepta na sukces Krótki przepis na sukces.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

2024.03.01 04:08:47
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.