Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SZLACHETNA KREW

 • Tytuł alternatywny: WYSOKAJA KROW
 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska, ZSRR
 • Rok produkcji:
  1989
 • Gatunek:
  Film obyczajowy
 • Barwny, 2600 m, 95 min

Pracownik naukowy Grachow ma konwojować samochodem do odległej miejscowości dewizowego konia Faworyta. Kierowca Locha niechętnie udaje się w tę podróż. W dodatku zapominają o worku z paszą na drogę dla Faworyta. Locha jedzie szybko, choć miał nie przekraczać prędkości 30 km na godzinę. Grachow martwi się o Faworyta. Po drodze przeżywają różne przygody. Po drodze koń im ucieka. W odszukaniu zwierzęcia pomaga hodowca koni Makarow. Prowadzący auto Grachow nie potrafi zapanować nad rozpędzoną maszyną, sam w ostatniej chwili ratuje się wyskakując z kabiny. Auto z koniem na platformie stacza się wprost do rzeki...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.05.20 00:22:14
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski