Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MIASTECZKO HARMIDER

  • Widowisko telewizyjne
  • Rok produkcji:
    2013
  • Barwny, 42 min

Widowisko oparte jest na piosenkach Jerzego Wasowskiego. "Miasteczko Harmider" (nazwa zaczerpnięta z piosenki Andrzeja Nowickiego i Jerzego Wasowskiego ze słuchowiska „Przygody Dory i Flory“) to wymarzone miejsce dla dzieci, które mimo naporu wszechogarniającej techniki i komputeryzacji, znają i lubią bohaterów książkowych opowieści: Czerwonego Kapturka, Śpiącą Królewnę, czy też szalone siostry Dorę i Florę. Bezkresny świat dziecięcej wyobraźni znajduje w miasteczku Harmider miejsce do pogodnych zabaw muzycznych, zaskakujących gier słownych i szalonych pomysłów wizualnych.
W miasteczku pojawią tajni agenci, którzy zostali wezwani przez komendanta policji do pojmania nieznanego osobnika grasującego w miasteczku. Miesza on w bajkach – podmienia wersy, zamienia rekwizyty bohaterom i zmienia zakończenia. Z tego powodu w miasteczku Harmider zapanował prawdziwy harmider. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2024.03.01 04:14:28
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.