Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

CBŚ W AKCJI 2011

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2011
  • Barwny, 46 min

Dokument pokazujący kulisy najbardziej spektakularnych akcji Centralnego Biura Śledczego KGP w 2011 roku. Autor Krzysztof Spiechowicz pokazuje w nim kulisy rozbijania gangów pseudokibiców przed Euro 2012 oraz perfekcyjnie przygotowaną akcję z odbicia przetrzymywanego przez gangsterów, bossa konkurencyjnej grupy przestępczej. Kamery telewizyjne uczestniczyły także w likwidacji gangów rozprowadzającego przez Internet fałszywe leki na potencję, kradnących tiry wypełnione towarem dzięki sieć fikcyjnych spółek, a także gang który wyłudzał z systemu socjalnego Wielkiej Brytanii zasiłki dla bezrobotnych . Nie zabrakło w dokumencie Krzysztofa Spiechowicza zdjęć ze spektakularnej akcji Wydziału Specjalnego CBŚ KGP z zatrzymania gangu terroryzującego na terenie Unii Europejskiej sklepy IKEA przez podkładanie i detonowanie małych ładunków wybuchowych.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 02:30:39
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego