Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIE RÓB SCEN

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2015
 • Premiera:
  2015. 03. 01
 • Barwny, 13 odcinków x ok. 24 min

  Okres zdjęciowy rozpoczął się w stycznia 2015.
  Lokacje: Warszawa.

  Serial jest polską wersją izraelskiego serialu "Little Mom".

  Emisja: 1 marca - 24 maja 2015.

W serialu poznamy Ankę, Ewę, Olgę i Monikę. Niektóre z nich wciąż poszukują tego jedynego, niektóre już go znalazły i zostały matkami. Cztery kobiety, cztery charaktery, cztery inne podejścia do życia. To co ich łączy to energia i poczucie humoru, z jakim idą przez życie mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są naturalne i waleczne.

Zwiastuny (2)
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

PULPET (1)

 • Odcinek serialu

Po nieprzyjemnym zdarzeniu u zaprzyjaźnionej kosmetyczki, Ewa będzie próbowała uwolnić się od Pani Irenki, która od lat zajmuje się depilacją jej ciała. Starsza kobieta niedowidzi i powinna już przejść na "kosmetyczną" emeryturę. Ewa organizuje jej wyjazd do dalekiej rodziny i sama z ulgą umawia się do nowoczesnego gabinetu na zabieg depilacji. Czy Pani Irenka pozwoli tak łatwo odejść swojej jedynej klientce? Anka i jej mąż Rafał podczas kontrolnej wizyty u pediatry dowiadują się, że ich 3letnia córeczka Lilka za dużo waży. Oburzona Anka nie bierze pod uwagę tego, że być może w diecie córki jest za dużo słodyczy a za mało warzyw. Godzi się jednak iść z małą na gimnastykę dla dzieci. Lilka nie jest jednak zainteresowana aktywnością fizyczną, woli jeść lody. Co z tego wszystkiego wyniknie ? Oczywiście galimatias. W odcinku poznamy również Olgę najlepszą przyjaciółkę Anki. Olga jest policjantką wiecznie poszukującą tego Jedynego. Anka umawia Olgę z Marcinem. Chłopak jest uroczy, ma jednak jedną bardzo poważną wadę, którą Oldze będzie trudno zaakceptować.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

NUMER Z KREDĄ (2)

 • Odcinek serialu

Rafał mąż Anki odbiera ich córeczkę z przedszkola. Okazuje się, że przez pomyłkę Lilka wróciła do domu w nie swojej kurteczce. Anka najpierw jest oburzona ale później zadowolona bo zdobyczna kurtka jest lepsza, ładniejsza i o wiele droższa. Anka zrobi wszystko aby zostawić nową kurtkę przez co oczywiście wpadnie w kłopoty. Prawowitą właścicielką kurtki jest córeczka Moniki - zamożnej snobki i prawniczki. Monika zgłasza się do przedszkolanki z oskarżeniem o kradzież i poszukuje kurtki córki. Anka by zachować honor zrobi wszystko by udowodnić Monice, że ją też stać na kupno dziecku takiej kurtki. Ewa dostaje ataku wyrostka robaczkowego i trafia do szpitala. Najpierw jest zaniepokojona tym jak Krzysztof jej mąż poradzi sobie sam w domu i w opiece nad ich trójką dzieci. Po jakimś czasie zaczyna dostrzegać pozytywne strony pobytu w szpitalu. Czy będzie chciała wracać do ciężkiej pracy Matki Polki skoro w szpitalu odpoczywa niczym na wczasach? Olga umawia się z Darkiem- pilotem wojskowym. Olga jest zauroczona, Darek wydaje się idealny. W tym samym czasie jej matka Maryla zaczyna przygodę z facebookiem i na ogólnym wall-u komentuje randki Olgi sądząc, że pisze tylko do córki. Przynosi Oldze oczywiście wstyd a Darka wpakuje w niezłe kłopoty wywołując aferę na wielką skalę .

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

ZAKAZ PALENIA (3)

 • Odcinek serialu

Anka i Rafał od dłuższego czasu nie uprawiają seksu, jakoś trudno znaleźć im na to czas, a jak jest czas to warunki są niesprzyjające. Zaniepokojona Anka żali się koleżankom, Olga radzi jej uwieść męża wprowadzając trochę szaleństwa do sypialni. Zabiera Ankę na zakupy seksownej bielizny. Ance wpada w oko strój pokojówki, planuje więc w domu niezłe porządki….Czy Rafał będzie zadowolony? Olga dostaje w spadku po ciotce domek na Mazurach. Dostaje również warunek - musi rzucić palenie. Olga podejmuje wyzwanie, niestety przez brak nikotyny staje się wyjątkowo pobudzona i agresywna. Jej koledzy postanawiają wykorzystać nową postawę Olgi - zostaje wydelegowana do przesłuchania bardzo groźnego przestępcy - Rzeźnika. Staś, syn Ewy zaczyna opowiadać w przedszkolu niezwykłe historie o swojej rodzinie. Przedszkolanka zwraca na to uwagę Ewie, która obiecuje utemperować synka. Niestety historie Stasia zaczynają być coraz bardziej pikantne.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

RODZINNY SEKRET (4)

 • Odcinek serialu

Olga ma nowego chłopaka – tym razem swoje uczucia i nadzieje na związek ulokowała w Szymonie, bardzo pobożnym katoliku. Anka i Rafał zostają zaproszeni na kolację zapoznawczą z nową miłością Olgi. Ku ich zaskoczeniu również Olga pokazuje im się z nowej, uduchowionej strony. Zdenerwowani i zestresowani, Anka i Rafał nie wiedzą, jak się zachowywać skutkiem czego w czasie kolacji kilka razy popełniają faux pas. Ewa jest mocno poruszona uwagą syna na temat jej kuchni. Okazuje się, że Staś odbiera jej pierogom tytuł najlepszych na świecie, od teraz uważa, że najsmaczniejsze są pierogi, które gotuje mama jego kolegi - Patrycja.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

LEW KTÓRY LUBIŁ TYLKO POMIDORY (5)

 • Odcinek serialu

Ewa dostaje od przedszkolanki rysunki Stasia. Ewa widzi na nich dwie grube postacie - to ona i jej mąż. Ewa postanawia, że oboje z mężem muszą przejść na dietę i zacząć odżywiać się zdrowo. Wprowadza dyscyplinę i codzienne ważenie. Krzysiek zrzuca kilka kilogramów ale Ewa wręcz przeciwnie. Jak to możliwe? Owszem może coś tam ciągle podjadała ale przecież nic takiego konkretnego… Monika zaprasza koleżanki z dziećmi na przyjęcie urodzinowe jej córki, Marysi. Rozmach organizacji przyjęcia imponuje wszystkim gościom. Anka zaczyna natychmiast planować urodziny swojej córeczki Lilki. Rafał studzi zapał Anki i stwierdza, że nie stać ich na wszystkie atrakcje, o których myśli jego żona. Anka decyduje się na ekonomiczną opcję - wystawi przestawienie oparte na ulubionej bajce Lilki, które sama wyreżyseruje a główne role zagrają wraz z mężem. Anka wypożycza stroje i dopinguje Rafała do lepszej gry aktorskiej. Próby do przedstawienia okazują się niewypałem i Anka zwalnia męża zastępując go znajomym profesjonalnym aktorem. Urodziny Lilki wcale nie przebiegną zgodnie z planem Anki…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

RANDKA (6)

 • Odcinek serialu

Dziewczyny spotykają się na ławeczce, Ewa przychodzi w nowym dresie, który jest prezentem od jej męża Krzyśka. Do dziewczyn dołącza Karolina z płaczącym Stasiem. Chłopiec skarży się, że w przedszkolu bije go Aleks. Anka żali się Rafałowi, że mąż nie dba o ich związek- nie uwodzi, nie daje prezentów, nie zaprasza na kolacje. Rafał zgadza się na wspólne wyjście. Ewa interweniuje w sprawie Stasia w przedszkolu. Okazuje się, że Aleks to dziewczynka i jest córką Anny Muchy. Tak, tak - tej Anny Muchy!. Ewa ma nadzieję, ze zaprzyjaźni się ze znaną aktorką i zaczyna ignorować przemoc Aleks wobec Stasia. Do Olgi odzywa się chłopak z dawnych lat, zamożny Robert Kulka. Olga ma nadzieję na odnowienie znajomości. Anka i Olga wybierają się na zakupy seksownych sukienek. Randka Anki i Rafała przebiega w drętwej atmosferze. Randka Olgi z Robertem również nie przebiega po myśli Olgi. Milioner przyleciał z Ameryki do Warszawy nie po to aby oświadczyć się Oldze, ale po to by zapytać czy Olga nie zaraziła go chorobą weneryczną. Po nieudanej randce Anka dołącza do Rafała stojącego w kolejce do popularnego klubu ale para przyjaciół nie przechodzi rygorystycznej selekcji. Rafał i Anka spędzają zatem wieczór na ulicy popijając piwo z przypadkowo spotkanymi studentami. Aleks znajduję sobie nową ofiarę w przedszkolu dzięki czemu Staś odzyskuje spokój. Ale Ewa traci "przyjaciółkę" z pierwszych stron gazet.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

APETYT NA MIŁOŚĆ (7)

 • Odcinek serialu

Karolina i Staś dzieciaki Ewy sprawiają coraz większe kłopoty w domu. Ewa nie może znieść ich kłótni dlatego wraz z mężem udają się ze swoimi problemami rodzicielskimi do popularnego psychoterapeuty profesora Czerwińskiego. Profesor radzi im aby zachowywać się bardziej stanowczo i konsekwentnie w stosunku do dzieci. Ewa i Krzysztof biorą sobie do serca rady profesora. Pewnego dnia zostawiają więc kłócące się dzieci na skrzyżowaniu, a sami odjeżdżają samochodem. Cała sytuacja kończy się nieprzyjemnymi doświadczeniami z …policją. Rafał w czasie kąpieli córeczki zauważa, że Lilka dotyka się i jest tym faktem przerażony. Anka nie wierzy Rafałowi. Anka nakrywa Lilkę dotykającą się w intymnych miejscach. Koleżanki radzą jej aby nie okazywała uczuć Rafałowi, kiedy w pobliżu jest Lilka. Anka ma nadzieję, że tak pozbędzie się kłopotu z Lilką. Kłopot powraca jednak w dniu przedstawienia szkolnego, w czasie występu córeczki na scenie. Olga spotyka się z Piotrem, który rozpieszcza jej podniebienie. Umawiają się głównie w restauracjach. Mężczyźnie zależy na tym aby Olga przytyła. Olga z przejedzenia trafia do szpitala i orientuje się, że jej sylwetka jest daleko od ideału Piotra, który to lubi bardzo pulchne kobiety.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

GREJPFRUTY I MANDARYNKI (8)

 • Odcinek serialu

Dziewczyny spędzają popołudnie z dziećmi na ławeczce przy placu zabaw. Monika i Anka zwracają uwagę Ewy na biust Karoliny, podejrzewając ją o wypychanie stanika. Ewa śmieje się z koleżanek, ale po powrocie do domu przeszukuje pokój Karoliny. Znajduje tam podejrzaną ilość podwójnie skompletowanych przedmiotów, idealnie nadających się do wypychania stanika… Lilka jest chora, Anka i Rafał podejmują szybką decyzję i zabierają córkę na pogotowie. Na miejscu okazuje się, że muszą czekać na przyjęcie kilka godzin. Niespodziewanie zaczepia ich Grzesiek, nowy chłopak Olgi. Waśnie skończył dyżur i leci na randkę z Olgą. Proponuje im przyjęcie Lilki bez kolejki. Grzesiek wcześniej prosi Ankę o pieniądze na kolę gdyż zabrakło mu drobnych. Anka daje mu banknot, ale ku jej zaskoczeniu nie dostaje reszty. Na randce z Olgą natomiast okazuje się, że Grześkowi zabrakło portfela. Kto zapłaci ten rachunek? Oczywiście Olga. Anka i Rafał nie dogadują się w sprawie opieki nad chorą Lilką. Rafał wychodzi do pracy zmuszając Ankę do pozostania w domu. Anka jak gdyby nigdy nic, zawozi chorą Lilkę do przedszkola, szybko odzywa się przedszkolanka z prośbą, aby Anka zabrała chore dziecko z powrotem do domu. W przedszkolu zapanowała epidemia zapalenia oczu. Monika organizuje przeciwko Ance komitet rodzicielski. Anka prosi Olgę o załatwienie lewego zaświadczenia dla Lilki, musi udowodnić innym rodzicom, że dziewczynka nie rozprzestrzenia choroby. Olga zgadza się ostatni raz spotkać się z lekarzem Grześkiem. Rozprawi się z nim wówczas boleśnie, Anka nie dostanie już zaświadczenia… Karolina nie może wytrzymać dziwnych aluzji mamy, postanawia udowodnić matce, że nie wypycha piersi. Ewa przejrzy na oczy… Anka wraz z agentem Tomkiem odkrywają źródło epidemii. W kryzysową sytuację w przedszkolu jest zamieszana sama Monika.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

KLUB ŚPIĄCYCH MATEK (9)

 • Odcinek serialu

Anka i Rafał wieczorami wożą Lilkę samochodem po mieście. Lilka od kilku tygodni śpi niespokojnie i zasypia tylko podczas jazdy samochodem. Karolina przyprowadza do domu chłopaka. Nawet nie przedstawia go rodzicom, a chłopak nawet nie wysila się na "dzień dobry". Rodzice dają jej do zrozumienia, że nie akceptują chłopaka. Sytuacja się zmienia gdy Karolina informuje rodziców, że jej nowy chłopak pochodzi z zamożnej rodziny. Ewa natychmiast zmienia nastawienie i zaczyna mu kibicować. Do czasu… Anka jest tak mocno przemęczona i niewyspana, że przyprowadza Lilkę do przedszkola w… weekend. Zdziwiona przedszkolanka podpowiada Ance rozwiązanie - zajęcia w klubie ze zorganizowaną opieką dla dzieci. Anka wybiera się do fitness klubu i zostawia Lilkę pod opieką opanowanej i wyrozumiałej pani Marty. Sama zamiast ćwiczyć zasypia na macie podczas treningu... Dziewczyny spotykają się na ławeczce. Anka szybko zrywa się na trening. Ewa tłumaczy Monice o co tak naprawdę chodzi w treningach Anki. Monika tez potrzebuje kilka godzin snu, więc podąża śladem Anki, kilka innych matek również. Opiekunkę Martę czeka ciężki dzień… Olga spotyka się z Michałem, ojcem małej Zosi. Dziewczyny nie przypadają sobie do gustu. Dziewczynka wypowiada otwartą wojnę Oldze, która będzie musiała wykazać się wyjątkową powściągliwością i opanowaniem w jej towarzystwie. Michał prosi Olgę o opiekę nad Zosią. Olga robi wszystko aby się wykręcić. Ostatecznie ląduje z "Chucky", jak nazywa Zosię, w Aquaparku. Michał w tym czasie załatwia interesy. "Chucky" gubi się w aquaparku, sytuacja wygląda na patową - Olga nawet nie wie jak dziewczynka się nazywa. Ratownicy raczej nie potraktują poważnie zgłoszenia o zaginięciu dziewczynki o imieniu "Chucky"…

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

POGRZEBANA RANDKA (10)

 • Odcinek serialu

Anka poszukuje nowej pary dżinsów. W sklepie z ciuchami daje się nabrać na pochlebstwa sprzedawczyni i kupuje spodnie za małe o jeden rozmiar. Są trochę ciasne i niewygodnie się je rano wkłada ale najważniejsze, że tyłek Anki wygląda w nich bosko! Rafał, jej mąż nie rozumie idei kupowania ciasnych dżinsów przy czym niefortunnie komentuje figurę Anki. Ance dostaje się również od koleżanek na "ławeczce", które od razu zauważają spodnie ze "Smyka". Ewa odwiedza swojego męża Krzyśka w pracy. Krzysztof prowadzi firmę cateringową. Okazuje się, że jedna z współpracownic - niegdyś niezbyt atrakcyjna Ania - przeszła znaczną metamorfozę. Ewa jest mocno zaniepokojona nową, bardzo atrakcyjną wersją podwładnej męża. Ewa opowiada koleżankom na ławeczce o metamorfozie Ani i dzieli się z nimi swoimi obawami dotyczącymi wierności Krzyśka. Monika, jej szwagierka twierdzi, że takie zachowanie nie wróży nic dobrego i opowiada Ewie o rozwiedzionych i samotnych kobietach zamienionych na lepszy model. Czy rzeczywiście Ewa ma się o co niepokoić? Olga randkuje z rzutkim przedsiębiorcą, Romanem. Wspólna kolacja w eleganckiej restauracji i opowieści Romana o swoim biznesie wyjątkowo nudzą Olgę. Dziewczyna chcę jak najszybciej skończyć spotkanie. Niespodziewanie Roman odbiera telefon z informacją o śmierci ojca. Olga odprowadza załamanego Romana do domu rodzinnego i zostaje mimo woli zaangażowana do organizację pogrzebu jego ojca!

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2024.03.01 00:56:05
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.