Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ANDRZEJ GOŁOTA - LEGENDA POLSKIEGO BOKSU

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2015
  • Barwny, 49 min

Film dokumentalny o jednym z najlepszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych bokserów lat 90. Nie ma chyba Polaka, który nie zarywał nocy, aby zobaczyć jego walki z najlepszymi bokserami na świecie. Wszyscy wiedzą o jego problemach z prawem. Jednak jaki jest naprawdę Andrzej Gołota? Autorce dokumentu udało się porozmawiać z najbliższymi osobami boksera, jego żoną, trenerami oraz przyjaciółmi. Dzięki ich relacjom poznajemy życie Andrzeja Gołoty i jego tajemnice.
W filmie zobaczymy również jego walki z najlepszymi bokserami na świecie, oraz tą pożegnalną, która odbyła się 25.10.2014 w Częstochowie. To właśnie tam Andrzej Gołota po raz ostatni zmierzył się z Amerykaninem Danellem Nicholsonem. Ekipa filmowa towarzyszyła Gołocie podczas ostatnich przygotowań do walki. Jako jedyna ekipa miała przyjemność jechać z nim busem do hali, w której odbywała się walka i podglądać jego przygotowania w szatni. W filmie pokazane są również prywatne zdjęcia boksera, które do tej pory nie były nigdzie publikowane.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.03.28 23:46:38
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski