Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

THE BARTENDER

  • Tytuł polski: BARMAN
  • Film fabularny - krótkometrażowy
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2014
  • Barwny, 12 min

Film przedstawia epizod z życia Jacoba – człowieka, który stracił wszystko i wkroczył na drogę odkupienia przez zemstę. Znajdując się w sytuacji bez wyjścia, śmiertelnie ranny, Jacob udaje się do kogoś, o kim wiele słyszał ale nigdy spotkał. Na ulicach ludzie nazywają go ze strachem w głosie "Bartender".
Film przedstawia moment, w którym Jacob poznaje legendarnego Bartendera i nie wiedząc dokładnie kim on jest decyduje się szukać u niego pomocy. Sytuacja komplikuje się gdy Jacob zaczyna rozumieć, że ten, który miał być dla Jacoba ratunkiem reprezentuje coś, czego Jacob szczerze nienawidzi i z czym walczył całe swoje życie. Jacob staje przed wyborem: czy zachować swój kodeks moralny do końca i umrzeć, czy przyjąć ofertę Bartendera i żyć. Etiuda utrzymana jest w klimacie science – fiction w luźny sposób nawiązując do świata cyber-punk i bio-punk.

Zwiastuny (2)
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

THE BARTENDER w internecie

2023.01.18 01:06:54
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman