Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TSANTSA

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2018
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna, Dyplom magisterski
 • Barwny, 33 min

Film opowiada o młodej parze Polaków jadących za wakacyjną pracą do swojej ziemi obiecanej - Norwegii. Bruno i Gina pragną zarobić na dalekie wojaże. Po drodze napotykają wiele przeszkód, ich związek zostaje wystawiony na próbę. Marzyciel Bruno musi stawić czoło mitowi swojego ojca, a Gina zmierzyć się ze swoimi pragnieniami. Pozostawieni w ekstremalnej sytuacji pokazują sobie swoje prawdziwe oblicza. Jest to film o dorastaniu i próbie przetrwania związku młodych ludzi.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2018
  Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi")-Wyróżnienie
  za "intensywność i autentyczność emocji postaci, dzięki którym zapominamy, że na ekranie widzimy aktora"
 • 2019
  Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA)-Nagroda Jury Społecznego
 • 2019
  Łagów (Lubuskie Lato Filmowe)-Srebrne Grono w kategorii krótkich filmów fabularnych
2021.09.14 00:18:38
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman