Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

GOLDRUSH IN ALASKA

  • Tytuł polski: ZŁOTO ALASKI

DEADLY POKER (11)

  • Tytuł polski: ŚMIERTELNY POKER (11)
  • Odcinek serialu
  • 53 min

W Dawson City, w domu bogatego pułkownika Bowie, zatrzymuje się para angielskich arystokratów: książę Somerset i jego siostrzenica Wiktoria. Towarzyszy im tajemniczy Chińczyk. Książę uwielbia grać w pokera i robi to znakomicie, wygrywa nawet z Olafem. Wydaje się to trochę dziwne, niektórzy wietrzą w tym jakieś oszustwo. Podejrzenia okazują się uzasadnione. Pan Somerset jest oszustem i mordercą. Zabił prawdziwego księcia i jego siostrzenicę. Do akcji wkraczają dwaj łotrzykowie, Stine i Spraque. Teraz oni z kolei postanawiają okraść "arystokratę".

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

FOOL FOR LOVE (12)

  • Tytuł polski: SZALONA MIŁOŚĆ (12)
  • Odcinek serialu
  • 53 min

W Dawson City pojawia się piosenkarka Lucille Arral. Kid poznał ją w San Francisco i wie, że jest to kobieta pozbawiona wszelkich skrupułów. Shorty jednak tego nie dostrzega, zauroczony urodą i wdziękiem artystki. Lucille i jej wspólnik, Johnny Wildwater, oszukują Kida i jego naiwnego przyjaciela, po czym uciekają z Dawson City. Tymczasem w mieście zjawiają się Stine i Sprague. Napadają na bank i porywają Joy.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

IN THE SKY (13)

  • Tytuł polski: POJEDYNEK W GÓRACH (13)
  • Odcinek serialu
  • 54 min

Shorty, Rid i Charles Hanson ruszają tropem rzezimieszków którzy porwali Joy. Za nimi podążają ranny Olaf i John Bellew, wuj Kida. W czasie pościgu ginie Charles, tracą życie również porywacze, Stine i Spraque. Dziewczyna wyznaje swemu wybawcy, że kocha go od dawna. Joy i Kid biorą ślub i wyruszają w podróż poślubną.

2021.01.04 00:07:38
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych