Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LE VIOLEUR IMPUNI

 • Tytuł polski: SPRAWA KOBIET
 • Film fabularny - telewizyjny
 • Produkcja:
  Polska, Francja
 • Rok produkcji:
  1992
 • Gatunek:
  Film kryminalny
 • Barwny, 90 min

Na policję zgłasza się napadnięta i zgwałcona kobieta. Zszokowana twierdzi, że nie widziała twarzy napastnika. Pamięta jedynie jego płaszcz - prochowiec. Rozpoczyna się śledztwo. Prowadzi je młoda policjantka Elizabeth. Niebawem pojawia się pierwszy trop. W jednym z parków policja zatrzymuje mężczyznę, który robi zdjęcia dziewczynce. Aresztowany tłumaczy się, że właśnie przygotowuje cykl portretów erotycznych, lecz nie przekonuje to policjantów. Niestety, stróżom porządku brakuje niezbitych dowodów, więc fotografa trzeba wypuścić. Wkrótce dochodzi do kolejnego gwałtu. Tym razem ofiara widziała samochód napastnika - luksusowego mercedesa. To o wiele lepszy i dokładniejszy trop niż rodzaj płaszcza. Liczba osób posiadających takie auta z pewnością nie jest zbyt duża. Policja rozpoczyna energiczne poszukiwania. Rezultaty nie każą na siebie długo czekać.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2024.06.06 02:47:21
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.