Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOCHAJ TYLKO MNIE

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1935
 • Premiera:
  1935. 12. 12
 • 2300 m,

  Lokacje: Warszawa (ul. Karowa, skrzyżowanie ulicy Poznańskiej i Alei Jerozolimskich).

  Film zachował się do dnia dzisiejszego.

Sławna gwiazda rewiowa Lidia Relska w czasie przedstawienia otrzymuje telegram i symulując chorobę opuszcza teatr. Przybywa samolotem do Lwowa, gdzie zamieszkuje w hotelu u swego ojca nafciarza. Dziwnym zbiegiem okoliczności wzięta zostaje za jego żonę, co powoduje szereg zabawnych nieporozumnień. W tym samym hotelu mieszka potentat naftowy, baron Karcz. Lidia, a właściwie Hanka Żarska, poznaje przypadkowo jego sekretarza Stefana i zakochuje się w nim, a Stefan oczywiście nie pozostawia jej bez wzajemności. Lecz na przeszkodzie ich szczęścia staje fakt, że Hanka jest żoną Żarskiego. Po paru dniach Relska wraca na scenę, gdzie otrzymuje jako partnerkę tancerkę Lulu Bilską, dawną miłość Stefana. Dochodzi do scen pełnych nieporozumień, aż wreszcie w czasie kolacji urządzonej przez Żarskiego wyjaśnia się wszystko - Hanka szczęśliwa nad życie ma swego wymarzonego chłopca.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2022.05.21 06:58:20
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego