Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

A CO ZROBIMY Z TOBĄ?

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2005
 • Gatunek:
  Film reklamowy
 • Barwny, 1 min

Zabawna reklama kobiecego miesięcznika "Claudia".
Do zakładu fryzjerskiego wbiega kilku młodych chłopaków z drużyny piłkarskiej. Biorą gazety sportowe i siadają na krzesłach. Fryzjerka zaczyna jednemu ścinać włosy na krótko. Do zakładu wchodzi bramkarz. Ma długie, posklejane włosy. Jest bardzo nieporadny. Na stoliku zostaje mu do czytania tylko jedna gazeta - CLAUDIA. Po kolei fryzjerka ścina włosy zawodnikom. Bramkarz jest coraz bardziej zaciekawiony gazetą. Dopiero na końcu, kiedy wszyscy już wychodzą z zakładu, siada na fotelu fryzjerskim. Na stadionie przed meczem stoją w równym rzędzie zawodnicy. Wszyscy mają bardzo krótkie włosy, oprócz bramkarza, który ma pięknie ułożone, długie włosy, a na policzku duży ślad od szminki. Na trybunach macha do niego fryzjerka.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:52:13
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman