Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIE WIEM JAK TO SIĘ SKOŃCZY

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2005
  • Barwny, 38 min

Warszawskie osiedle Służew nad Dolinką. Wśród wysokich bloków mieszkalnych , tuż przy stacji metra, jest Centrum Handlowe Land. To właśnie tu mieści się znany w okolicy i chętnie odwiedzany bar "Wetlina". Poprzednio działająca w tym miejscu chińska restauracja nie sprawdziła się i splajtowała. Niezwykła atmosfera panująca w "Wetlinie" sprawia, że właściciele baru nie narzekają na brak klientów. Wystrój lokalu stanowią różne drobne pamiątki przynoszone czasem przez klientów oraz drewniane ławy i stoły. Przy świecach, szklaneczce piwa, albo innego mocniejszego trunku, wśród grona wspaniałych ludzi, miło się gawędzi i słucha muzyki. Klientom umila czas grający na gitarze i śpiewający Piotr Kostka-Godecki. W niewielkim barze organizuje się różne uroczystości, tu m.in. odbyło się wspaniałe wesele przyjaciół i niezapomniane przyjęcie z okazji rocznicy urodzin pewnego pięćdziesięciolatka. "Wetlinę" prowadzi od kilku lat małżeństwo dwudziestoparolatków - Ania i Adam Lewandowscy. Ona była przez rok studentką Politechniki Warszawskiej, ale potem już obydwoje studiowali psychologię na UW. Czy nabyta wiedza z tej dziedziny pomaga w prowadzeniu baru? Na pewno tak. Adam i Ania poznali się na nartach, w Słowacji. Połączyły ich wspólne pasje. Obydwoje kochają góry, podróże krajoznawcze i urocze knajpki. Zapragnęli mieć własny, nastrojowy lokal. Nazwę baru zapożyczyli od miejscowości położonej w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, skąd wielokrotnie wędrowali w najpiękniejsze partie Bieszczad. Tam uciekali, gdy było im ciężko, tam też w ich umysłach narodził się bieszczadzki styl "Wetliny". Mimo niewątpliwego sukcesu w biznesie, nie spoczęli na laurach, nie zwolnili tempa. Są pogodni, energiczni, i nadal mają głowy pełne młodzieńczych marzeń, snują kolejne plany na przyszłość. W 2004 r. podczas wakacyjnej wyprawy odwiedzili m.in. Litwę, Łotwę i Estonię. W Tallinie upatrzyli sobie idealne miejsce na nowy lokal. Wraz z grupą przyjaciół powrócili tam, by załatwić formalności związane z przeniesieniem baru "Wetlina" ... do stolicy Estonii. Tym razem skończyło się na marzeniach. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:05:01
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency